Linux Program İçeriği Değiştirme

AmiralSalvo

Yeni üye
20 Şub 2016
32
2
Merhabalar. Fotoğrafta ki instgram brute force programına sahibim. Kullanıcı adını girdikten sonra otomatik wordlistten hemen denemeye başlıyor. Program içindeki wordlisti ben yüklemedim dahili geldi. Bu wordlist içindeki kelimleri nasıl değiştirebilirim.

AmiralSalvo

Yeni üye
20 Şub 2016
32
2
Merhaba ilgili github sayfasından bash betiğini inceledim
passwords.lst dosyasını silin ve istediğiniz wordlisti yükleyin saldırımak için kullanılacak wordlistin adını "passwords.lst" koyun.
İyi çalışmalar.
Hocam masallah

Merhaba ilgili github sayfasından bash betiğini inceledim
passwords.lst dosyasını silin ve istediğiniz wordlisti yükleyin saldırımak için kullanılacak wordlistin adını "passwords.lst" koyun.
İyi çalışmalar.
Hocam yapamadım yardımcı olur musunuz düzeltip yükleme olayını anlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.