Linux sms gönderme toolu arıyorum

PWX

Üye
19 Eki 2020
117
3
başlıktada yazdığım gibi güncel olarak çalışan ve gönderilecek texti kendimizin belirlediği sağlam bir tool arıyorum.
(şaka amaçlı kullanıcam.)

21 Haz 2021
211
35
59
Aynen ona basinca duruyor

SELAMIN ALEYKÜM

Dostum aslında ben linux üzerinden hicbir sms bomber'i tavsiye etmiyorum çünkü benim için yetersiz kalıyor.
10-20 tane sms gönderiyor ve sadece normal sms atıyor.
belki o kadar bile göndermemektedir linux üzerinden.

Benim kullandığım bir siteden bahsedebilirim sana,
Hem normal sms, hem telegram giris kodu, hem wp arama, hem normal arama, hepsini bir arada yapıyor bu site.
Üstelik kodlama bilmene gerek yok.

AntiReplit sitesini kullanabilirsin, emin ol sende seveceksin.
Kendinde test edebilirsin nasıl çalıştığını görmek için.
knk çalışmadı

21 Haz 2021
211
35
59

PWX

Üye
19 Eki 2020
117
3
Beyler ben sizden txt'ini kendimiz belirlediğimiz bir sms toolu istedim bomber istesem kendim kodlarım piyasada ki toollardan daha iyisini, ihtiyacım olan şey içeriği belirleyebilmek.

Nonantiy

Global Moderatör
28 Haz 2020
1,997
1,091
Kayseri
Merhabalar,

bazı sitelerin API'ları belirli telefon numaralarına sms göndermek için kurulmuştur. Bunları interneten bulup kullanabillirsin. Eğer tektek uğraşmak istemiyorum diyorsan interneten Sms-bomber yazarakta telefona art arta sms yollayabilecek bir tool bulabillirsin.

İyi günler dilerim.

Descilian

Üye
20 Eyl 2015
165
0
Sofia
Sana Atayım Gör Bak Kardeşim. Bende Çalıştı. Telefon Numarasını Gir ve Sonucu izle :ROFLMAO:
Vv6Cb.jpg
Dostum Guzelce kurdum gayette calisiyor fakat Gitte de burda da readme de de nasil kullanacagimi bulamadim. bi kac kisa ornekle aciklar misin ? komutlar ?

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

bulunmaktadır.

3.png

Bu fotoğrafta gördüğünüz gibi kali içerisindeki sol üs kısmında bulunan “uygulamalar” sekmesine tıklıyoruz ve aşağıya doğru uygulama listesi açılıyor.

Kali Linux

Buradan “sosyal mühendislik” yazan sekmeye tıklayarak karşımıza sosyal mühendislik için kullanabileceğimiz araç listesi çıkmaktadır.

Kali Linux İle Sahte SMS Gönderme

5.jpg

Burada ise çıkan listeden “Social Enginneering attacks” seçeneğini seçiyoruz bunun için “1” yazarak devam edebiliriz. Arkasından 10’a basarak devam edeceğiz. Burada “SMS gizleme” amacıyla kullanabileceğimiz servisler bulunmaktadır.

6.jpg

Yine fotoğrafta gördüğünüz gibi smsspooftext servisinin şu an kapalı olduğu yazıyor. Yani ben bu makaleyi hazırlarken servis bakımda fakat siz bunu denediğiniz zaman muhtemelen servisin açık olduğu ana denk gelecektir. Fakat pes etmiyoruz ve alternatif servise yöneliyoruz.

Smsgang.com adresine gidiyoruz ve buradaki “to” yazan yere hedef numarayı yazıyoruz.

7.jpg

Krypthon

Katılımcı Üye
21 Ağu 2021
795
752
Tien-Şan
başlıktada yazdığım gibi güncel olarak çalışan ve gönderilecek texti kendimizin belirlediği sağlam bir tool arıyorum.
(şaka amaçlı kullanıcam.)
Sahte SMS Nasıl Gönderilir?

Sahte SMS göndermek için Kali Linux işletim sistemini kullanabiliriz. Kali Linux ile hedef kişiye sahte SMS göndererek hacklememiz mümkün. Kali Linux nedir? Derseniz çok amaçlı bir güvenlik üzerine tasarlanmış işletim sistemidir. İçerisinde siber saldırı yapmak için kullanabileceğiniz her türlü araç bulunmaktadır.

Bu fotoğrafta gördüğünüz gibi kali içerisindeki sol üs kısmında bulunan “uygulamalar” sekmesine tıklıyoruz ve aşağıya doğru uygulama listesi açılıyor.

Buradan “sosyal mühendislik” yazan sekmeye tıklayarak karşımıza sosyal mühendislik için kullanabileceğimiz araç listesi çıkmaktadır.

Kali Linux İle Sahte SMS Gönderme

Burada ise çıkan listeden “Social Enginneering attacks” seçeneğini seçiyoruz bunun için “1” yazarak devam edebiliriz. Arkasından 10’a basarak devam edeceğiz. Burada “SMS gizleme” amacıyla kullanabileceğimiz servisler bulunmaktadır.

Yine fotoğrafta gördüğünüz gibi smsspooftext servisinin şu an kapalı olduğu yazıyor. Yani ben bu makaleyi hazırlarken servis bakımda fakat siz bunu denediğiniz zaman muhtemelen servisin açık olduğu ana denk gelecektir. Fakat pes etmiyoruz ve alternatif servise yöneliyoruz.

Smsgang.com adresine gidiyoruz ve buradaki “to” yazan yere hedef numarayı yazıyoruz.

sms gönder

“From” kısmına ise kimden mesaj gitmesini istiyorsak o kişinin numarasını yazıyoruz. Örneğin “Facebook”. Arkasından Mesajımızı yazıyor ve gönderiyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.