Linux Terminal Komutları

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
68
anlatımın ve sıralanışı çok hoşuma gitti kardeşim ellerine sağlık :) çalışmaya devam :)

BlackLotus

Yeni üye
18 Tem 2014
47
0
Merhaba arkadaşlar

Ben de youtube'da Kali Linux işletim sistemini kullanarak kabuk kullanma eğitimi videoları çekiyorum.İlk videomun linki yorumun hemen altında.Sizce videom nasıl olmuş?Hatalarım var ise söylerseniz sevinirim.Görüşleriniz benim için çok önemli.Şimdiden teşekkürler..

https://www.youtube.com/watch?v=5MQmjR7t78Y

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.