linux u kaldıracağım

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
beyler şimdi ben bilgisayarıma hem linux hem de win7 kurdum. ama şöyle bir sorun var. kurduğum zamandan beri bilgisayarı gerek kapatması gerek açması ölüm kalım meselasi oldu. bilgisayar kendini beklemeye alıp monitör söndüğü zaman geri açamıyorum(win7 de olunca) kapatmak zorunda kalıyorum. başlat menüsünden kapat diyerek kapattıgım zaman ekran falan gidiyor ama biglsiayar tamamen kapanmıyor( hem linux ta hem win7 de ) kasanın güç tusuna basılı tutarak kapatıyorum böyle kapattıgım zaman bilgisayarı açamıyorum. kasanın gücünü kapatıp tekrar açtıgım zaman açabiliyorum. ben bu yüzden linux u geri kaldırmak istiyorum win 7 ye hiç dokunmadan. şimdi sorum bu linux u nasıl kaldırırım veya linux u kaldırmadan bu açıp kapama sorununu çözebilirmiyim?

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
Hmm şimdi biraz cahil konuşabilirim ama yardımcı olmaya çalışıyorum :)
Harddisk 2 ye zaten C ve D olarak bölünmüyormu
yani şuan şöyle. senin dediğin tek sisteme kurarsan öyle oluyor. ben win7 ye bir tane c var birde linux ta 1 tane c var. toplayınca 2 tane c ediyor :D "D" lede oslaydı 4 e bölmüş olacakdım.

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
1 haftadir raspberry me kali kurmaya ugrasiyorum simdi hallettim efsane bisey gerek toolari olsun gerek islevsel ozellikleri olsun fakat su klavye ayarini daha yapmadim en iyisi gidip onu yapiyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.