Linux ubuntu kullanıyorum Kaliye Geçmelimiyim ?

Leaxey

Yeni üye
15 Mar 2019
32
0
Merhaba ,

Uzun zamandır ubuntu kullanıyorum ve işlerimi görebiliyorum diyebilirim, kali linuxe geçmelimiyim ?

ubuntu ile kali arasında ne gibi farklar var

Bilgisayar özelliklerim günümüz şartlarına göre geride kalıyor ubuntu tam performans verirken kalide ubuntu gibi performans verebilir mi ?

sorularımı cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

iyi forumlar

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Pek fark yoktur. Tools vb vardır kalide. Ubuntuyu kullandığınız şekil kali kullanabilirsiniz.

Gny06

Yeni üye
10 Mar 2019
32
0
27
Ankara
Terminal komutları paket kurma program kurma vs gibi konularda iyi değilsen önermem ben kullanıyorum dün opera kurayım dedim paket guncelleyecektim YouTube da öyle yapıyordu sonra apt-get update sonrada upgrade yaptım kapattım açtım siyah ekranda kalıyor açılmıyor şimdi pc

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.