Linux Üzerine Flash Player Nasıl Yüklenir?

CaptainSalvador

Kadim Üye
17 Eki 2014
6,075
0
Teşkilat
Bu derste Linux üzerine Flash Player'ı nasıl yükleyeceğimizi ele alalım. Flash plugin genelde iki sekilde kurulabiliyor.

Screen_Shot_2013_07_04_at_64139_PM.jpg


KURULUM 1

Ubuntu Software Center'e tiklayın, flash yazıp aratın, Adobe Flash Plugin'e tıklayın ve install yapın.

KURULUM 2

Terminali açın, sudo apt-get install flashplugin-installer yazıp enter'leyin, root şifresi girdikten sonra flash yüklenir.

Her iki islem için de internet baglantısı olduğundan emin olun, flash paketi software repository'den yükleniyor.

Yukarıdaki seçeneklerle yüklenemiyorsa ya da sorun oluyorsa, Adobe.com'dan flash arşiv dosyasını (tar.gz) indirip elle de kurulum yapabilirsiniz.


alıntıdır
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.