Linux Wifite sorun

Szturhan

Üye
21 Şub 2016
54
0
Sa arkadaslar
wayfit programı acılırken böyle bi seyle karsılasıyorum
adaptör secimini yaptıgım halde olmuyor

laptop kullandıgım ıcın mı acaba
arama motorlarında ki cozumler videolar yabancı
oldugu ıcın pek ayıkamadık neyden kaynaklanıyor bilen varmıdır

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
Sa arkadaslar
wayfit programı acılırken böyle bi seyle karsılasıyorum
adaptör secimini yaptıgım halde olmuyor

laptop kullandıgım ıcın mı acaba
arama motorlarında ki cozumler videolar yabancı
oldugu ıcın pek ayıkamadık neyden kaynaklanıyor bilen varmıdır

Öncelikle bu sekildeki yardim konularini buraya acar iseniz daha cabuk yardim bulabilirsiniz.

THT Yardım Merkezi - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Sorunuza gelecek olursak orda sana 2 tane secenek cikiyor senin wifi adaptör monitor modu hangisi ise o secenegi yazip enter tusuna basacaksin.

Wlan0 ise 1. Secenegi yazacaksin
Wlan1 ise 2. Secenegi yazacaksin

Kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.