Linux-Windows Başlangıç Hata

bu7c3

Yeni üye
19 Ağu 2017
11
0
Hayırlı Günler!
Bilgisayarımda Windows ve linux kurulu. Windows'a format atmak istiyorum ama grubtan nasıl usb den başlatabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ducihan

Üye
31 Tem 2017
112
0
Turkey
Usb den atacağım

dostum her bilgisayarın bios menüsü tuşu farklıdır kiminde f2 kiminde delete kiminde f12 her neyse biosa girdin flash belleği seçtin ayarları kaydettin çıktın sonra space basarak gel format menüsü açılcak windows kurcaksan eğer ona yeniden yani sonra ise windowsun olduğu diski biçimlenidrceksin o bölme kadar geldiğinde sonra yeniden windows kurcaksın pek zor bi işlem değil

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
ISO Dosyasını Rufus'la Yazdır ,
MD5 Checksum'un Sitedeki Ve ISO'yla Ayn Olduğundan Emin Olun Ve BIOS Ayarlarını Sıfırlayıp Deneyiniz.

Yardım Sever Üyeler Kulübü

bu7c3

Yeni üye
19 Ağu 2017
11
0
Windows'a da linux'a da erişebiliyorum ikiside çalışıyor. Usb de linux varken başlangıçta görüyor,windows varken görmüyor(farklı flash ve farklı sürümler) grub ekranına düşüyor

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Windows'a da linux'a da erişebiliyorum ikiside çalışıyor. Usb de linux varken başlangıçta görüyor,windows varken görmüyor(farklı flash ve farklı sürümler) grub ekranına düşüyor
Windows'da EasyBcd diye bir uygulama varmış... program açıklamasını okudum yapmak istediğin şeyle bağlantılı. İşini görür sanırım bir kurcala derim.

bu7c3

Yeni üye
19 Ağu 2017
11
0
Destekleriniz için tekrar teşekkürler ama yine olmadı :D :D Easybcd indirdim Mapzilla'nın postundaki gibi yaptım bu sefer grub ekranı gitti direkt linux açılıyor, usb'yi takıncada grub ekranı açılıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.