Linux

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

satukbugra46

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
377
0
Elbistan
Arkadaşlar videolara vs. baktımda linux çok çekici geliyor mükemmel gibi geliyor herhangi bir eksiği, hatası veya desteklememe sorunu olur mu ?
Bilgisayarda 3gb ram var donma veya yavaş işleme gibi sorun olur mu ?

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
virtual box, diye ücretsiz yazılım var. ona kur. ben 10 senden fazla kullanıyorum ve windoz bilmemekle iftihar ediyorum. ne amaçla kullanacağına bağlı. en büyük dezavantajı, windoz programları ona kurulmuyor (kuruluyor da kasman lazım, başka programlar yardımı ile oluyor), oyun oynayacaksan işine yaramaz. hack yapacağım, saman altından su yürüteceğim dersen, tam senlik. alışman 4-6 ay sürer, haberin ola :)

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
onun değişik versiyonları var, sana önerim centos sürümü. link de vereyim

https://tik.lat/enIN8

https://tik.lat/FRLYi

Bu kadar naneyi indirmeyip, minimum kurulum yapıp gerisini (ihtiyacın olanları) internetten de kurabilirsin ama onun için biraz komut bilmen lazım. İlkin böyle başlaman daha doğru olur.

İki DVD nin toplam boyutu 6GB buluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.