Linux'u Windows'ta Çalıştırın.

_CaLaMiTy_

Üye
23 Ara 2008
136
0
.__CaLaMiTy__.
Linux'u Windows'ta Çalıştırın.
Bildik emulatör programları unutun; Linux işletim sisteminin uygulamalarını
smiliv.gif
Windows çatısı altında kurarak kullanmak artık çok kolay. Tek ihtiyacınız andLinux.

Deli gönül penguene kayıyorsa ancak Windows'tan vazgeçemiyorsanız
smiliv.gif
Linux uygulamalarını Microsoft'un işletim sistemleri içinde kullanmanız sağlayacak bir yazılım mevcut. Üstelik bahsettiğimiz yazılım
smiliv.gif
VirtualBox veya VMWare gibi emulatör benzeri bir mantıkla çalışmıyor.

Gönül Penguen İster Windows Bahane

AndLinux'un temelinde
smiliv.gif
Linux'u Windows işletim sistemi üzerine kurmak yer alıyor. Böylece andLinux'u kuruluyken
smiliv.gif
Linux uygulamalarını
smiliv.gif
Windows programları kadar rahat şekilde kullanabilirsiniz. Windows 2000 tabanlı XP
smiliv.gif
2003 ve 32 bit Vista ile sorunsuz şekilde çalışan andLinux
smiliv.gif
isteğinize göre Kubuntu veya Xubuntu'yu
smiliv.gif
masaüstünü kullanabileceğiniz şekilde kuruyor.

Burada kurduğunuz herhangi bir yazılım değil; bir işletim sistemi. Bunu göz önüne alarak KDE sürümün (Kubuntu) kapladığı 4 GB veya XFCE (Xubuntu) sürümün kapladığı 2 GB alanı normal karşılamanız gerekiyor.

Reset Tuşunu Rahat Bırakın

Bilgisayarınızı yeniden başlatmaksızın işinize yarayan Linux uygulamalarını kullanmak istiyorsanız ve buna feda edecek sabit disk alanı sıkıntınız yoksa
smiliv.gif
tamamen ücretsiz olan andLinux'u denemenizde fayda var. Hatırlatmakta fayda var
smiliv.gif
yazılımın şu an beta aşamasında ve bazı küçük hatalarla karşılaşabilirsiniz.
alıntı

Yazılımı ücretsiz indirmek için tıklayınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.