Lise okuyanlar acil içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stabil07

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
293
0
İstanbul
Arkadaşlar selamun aleyküm ben lise 1 okuyorum 1 sene kaldım ve şimdi ilk dönem ortalamam 44 şimdiki ise 56 daha sözlülerimiz felan girilmedi sözlülerin ortalamama etkisi nolur hocalarla hiç bi sorunum yok derslere katılıyorum etkinliklere vs derstede saygılıyım ortalamama nasıl bi etkisi olur sözlülerin edebiyattan felanda projem var zaten onlar 3 ders ek olarak matematigim 10 du matematik hocası sınıf hocamız dediki sözlüleriniz 60 dan başlicak diye sınıf hocamız kıyak geçti biraz nasıl bi etkisi olur hepsinin ortalamama LÜTFEN CEVAPLAYIN

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
Hocalara bağlı bende lise 2 ye gidiyorum şimdi ilk dönem sınavlarımın ortalaması 33 tü hocalarla bi sorunum yoktu sınıfın huzurunu bozmuyodum ortalama 52 oldu ikinci dönemdi çalışıp yükselltim yani rahat geçersin

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Hiç merak etme dostum sınırda olup da dersin huzurunu bozanlar bile geçiyor sen çok rahat geçersin benim ortalama da 84,70 de kaldı nedenini sorarsanız da bütün yıl boyunca dersi için video indirdiğim kadın gitti sözlüme 50 70 verdi.

Stabil07

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
293
0
İstanbul
yani matematikçi kesin dedi yani sözlüleriniz 60 dan başlicak matematigin dedi hadi hayırlısı saolun dostlarım içimi rahatlattınız egitim sistemimiz zaten tamamen yanlış ülkede her okul kendi kafasına göre takılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.