Lise seçimi Yardım ?

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Merhaba beyler,

Teog puanım " 382 " sizce bu puan ile hangi liselere girebilirim. Liseleri Trabzon bölgesindwen söylerseniz sevinirim hangisi daha iyidir. Birde hangi bölümü mesleği okumalıyım sizce bilgisayara merakım var ve ileride herşey bilgisayar ile yapılacağından hem iş bulmak kolay olur hemde severek yaparım diye düşünüyorum nasıl sizce ? Sizler hangi mesleği önerirsiniz ve hangi liseyi söylerseniz sevinirim.

yasin1348

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
856
0
Merhaba beyler,

Teog puanım " 382 " sizce bu puan ile hangi liselere girebilirim. Liseleri Trabzon bölgesindwen söylerseniz sevinirim hangisi daha iyidir. Birde hangi bölümü mesleği okumalıyım sizce bilgisayara merakım var ve ileride herşey bilgisayar ile yapılacağından hem iş bulmak kolay olur hemde severek yaparım diye düşünüyorum nasıl sizce ? Sizler hangi mesleği önerirsiniz ve hangi liseyi söylerseniz sevinirim.

Konu Yeri bura değill

ozkanumL0ck

Yeni üye
6 Tem 2015
8
0
Açıkçası bende 380 aldım ve sağlık mesleğe gitmeyi düşünüyorum çünkü sağlık alanında fazla açık oluyor tabi şimdi şöyle bir kötü yanı var direk hemşir olarak değilde hemşire yardımcısı olarak gidebiliyoruz ardından okunan üniyle hemşir olarak geçiyoruz sonuçta iyi parası var ben tercihimi sağlık meslekden yana yapıcam ve yarın baya dershaneleri falan gezmeyi planlıyoruz

Wide Sight

Yeni üye
2 Tem 2015
25
0
Ankara
Meslek lisesine gidip kendinize yazık etmeyin arkadaşlar. Meslek lisesinde size verecekleri ders ile üniversiteyi kazanmanız çok zorlaşacak. Gidin bi anadolu lisesine, madem bilgisayara merakınız da var üniversitede bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği okursunuz..

apancene53

Üye
13 Nis 2014
140
0
Kardeşim ben rizedenim ve öğretmen lisesinde okudum
Eger puan yeterse rize deki anadolu liselerine git kaybetmesi n ben Ardeşen de okumuştum ama rize de iyidir hele öğretmen Lisesinin yanındaki anadolu lisesi

Gresta

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
378
2
1. konu yerı yanlıs degıl dostum 2. sı bende trabzondayım caykara anadolu lısesı mezunuyum gunde 12 saat okul kurs programı var ve tıp hukuk muhendıslık dallarında bayagı ogrencı yetıstırıyo arastırmanı tavsıye ederım o puanla gıdebılırsın buyuk ıhtımal bı bak

apancene53

Üye
13 Nis 2014
140
0
1. konu yerı yanlıs degıl dostum 2. sı bende trabzondayım caykara anadolu lısesı mezunuyum gunde 12 saat okul kurs programı var ve tıp hukuk muhendıslık dallarında bayagı ogrencı yetıstırıyo arastırmanı tavsıye ederım o puanla gıdebılırsın buyuk ıhtımal bı bak
arkadaş da güzel diyor ama ben bir numara şahit hukuk okuyorum şuan rize de oku iyidir hem rize de yaşamak zekayı açar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.