Lise Sınıf Geçme

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
Sanırsam baraj dersi Dil Anlatım olduğundan ondan kalınca direk kalırsın. Veya ortalaman tutuyorsa, sorumlu geçersin. Onu idare ile konuşman, bilgi alman daha doğru olur.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad çalışın. Veya üniversiteyi unutun. Daha lise derslerinde kalıyorsanız, ki emin olun üniversitede aldığınız her ders istisnasız lisedeki derslerden çok daha fazla sorumluluk gerektirecek ve çok daha zor olacaktır, üniversitenin birinci senesinde 0 ortalama getirir çakılırsınız. Her şey daha da zorlaşacak.

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~
Öncelikle şunu söyliyim dil anlatım dersinin 2 dönem ortalaması 50 nin altındaysa sınıfta kalmazsın sorumlu geçersin.Onun dışında 2 dönemin ortalaması(tüm dersler) 50 yi geçerse her türlü geçersin zayıf sayısı önemli değil bende 10. sınıfım bizim rehberlik hocamız detaylı anlatmıştı bize he bide devamsızlığın 10un üzerindeyse kalırsın

gsnwodbeka

Üye
24 Nis 2016
126
0
kardeşim dilanlatım dan kalırsan sınıfta kalmıyosun sadece üst sınıfa sorumlu geçiyosun eğer her sınıfta dilanlatımdan kalırsan diplomayı vermiyolar sınıf ortalamsı ise şu şekilde hesaplanır
e okula gir
kağıt hazırla hamgi ders ve kaç ders
1.dönem yaz 2.dönem yaz ortalamsını al
ortalamdan çıkanı ders satiyle çarp
en sonunda ders saatiyle çarpanı topla ve haftalık ders saatine böl karnedede bunu yapıyorlar

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~
kardeşim dilanlatım dan kalırsan sınıfta kalmıyosun sadece üst sınıfa sorumlu geçiyosun eğer her sınıfta dilanlatımdan kalırsan diplomayı vermiyolar sınıf ortalamsı ise şu şekilde hesaplanır
e okula gir
kağıt hazırla hamgi ders ve kaç ders
1.dönem yaz 2.dönem yaz ortalamsını al
ortalamdan çıkanı ders satiyle çarp
en sonunda ders saatiyle çarpanı topla ve haftalık ders saatine böl karnedede bunu yapıyorlar
dostum bu kadar uğraşa gerek yok google playden e okul vbs uygulamasını indirip giriş yap not bilgileri kısmının altında ortalaman yazıyo :D

Grum

Üye
10 Mar 2016
75
0
Zamanında aynı konuyu açmıştım...
2 sene devamsızlık yapıp sınıfta kaldım ve akşam lisesine yazıldım.
Sıra arkadaşım 29 yaşında :)

Grum

Üye
10 Mar 2016
75
0
Ama sana önerim sevdiğin bir mesleği öğrenmeye başlaman.
Ne kadar erkenden başlarsan o kadar tecrübeli olursun.
Bu dönemde torpil de şart oldu zaten...

Crixuing

Üye
18 May 2016
148
0
EVERYWHERE
Benimde bayadır merak ettiğim bi konu, 3ten fazla zayıf olursa ortalaman tutsa bile sınıfta kalındığını duydum doğrumu bu? Birde dil ve anlatım dışında derslerden kalırsak yazın okula gelmeye gerek kalmıycak değilmi yani sorumlu geçmiyceğiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.