Lise sınıfları ile ilgili bir sorun

FCBurak1

Üye
25 Tem 2013
51
0
Merhaba arkadaşlar.

Benim 9. sınıftan 1 dersim vardı kaldığım onun sınavlarına hiç girmemiştim.10 . Sınıftanda 2 zayıf ım var şuan toplamda 3 zayıf ım var ortalama y. sınavlarından geçemedim farz edelim toplamda 3 zayıf ım kaldı 11.sınıf a geçebilirmiyim ?

//Hack forum u biliyorum ama en iyi burda yardım bulabilirim diye düşündüm.

FCBurak1

Üye
25 Tem 2013
51
0
Geçersin kardeşim 3 zayıf sa sıkıntı yok 4 olursa geçemessin Hocalar derslerine iyi çalış diye göz dağı vermişlerdir sana ben çok yaşadım

İnşallah öyledir ağa.Nereye baksam diyorlarki 3 zayıfla sınıfta kalıyorsun ama derdimi kimse anlamıyor benim 3 zayıf ımın 2 si 10. 1 isi 9. sınıftan diyorum bişede demiyorlar öyle diyince :D

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
hocam ortada bi karisiklik olmus sanirim 9. sinifta 5 dersden kalma hakkin var
10. sinifta 4
11. sinifta 3
ders bu sekilde birde sen 9. sinifta ortalama ile geçtiysen o dersi vermek zorunda degilsin yani 9. siniftan hiç bsy kalmiyor bir diger husus senin 2 zayifin var dedigim gibi degilse yani ortalamadan kaldiysan bile ek olarak alinmaz o yani 9. 1 10. 2 zayifin olur eger veremezsen hiç birini 12. sinifta onlari vermeden diploama alamazsin fakat buda su demek degil 12. sinift a 2 zayifim var 3 de ordan gelcek 5 ben sinifta kaldim degil yine 2 dersden akliyorsun 12 de ama diploma alman için o zamana kadar birikmis 5 derside vermek zorundasin

Bir diger hususu da belirtmek de yarar var eger 2 sene üst üste ayni dersi veremez ve ortalama ilede geçemezsen direk sinif tekrarina kalirsin iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.