Lise Stajyer Maaşı

msnkopatcocuk

Katılımcı Üye
27 Eyl 2011
809
0
Arkadaşlar Koç şirketinin bir firmasında Staj a başladım

Bayramda 110 TL para Yatırdılar Banka Hesabıma Stajerlik Ücreti Kaç Para Bilen Varmı?
Bazı arkadaşlar Bayramda Maaşın Yarısını yatırırlar fln dedi

Stajyerler En az kaç TL almalı Bilen Varmı?

msnkopatcocuk

Katılımcı Üye
27 Eyl 2011
809
0

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Bilgisayar üstüne staj gördüğün yere göre değişyior çünkü devlet hastanesinde staj gören 250 -300 arası alıyor başka yerde ise 200 falan diye biliyorum.

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
aslıdan bende sizin gibi asgari ücretin 3/1i diye biliyodum ama öyle değilmiş Net Asgari ücret'in %30 u imiş şu anda asgari ücret ne kadar bilmiyorum o yüzden net bişey diyemicem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.