Lise tercihleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kreiNtiNho

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
335
0
Edremit/Bal.
Evet beyler kimse küçük düşürmesin 1 sene geç başladım 1 senede sınıfta kalmıştım. Şimdi yeni liseye başladım 16 yaşındayım lise 2 ye gitmem gerekti. Ben lise tercihi yapacam okulla uğramam ön kayıt falan nasıl yaptıracam ayıptır söylemesi ben tembelim kısacası çalışmadım hep kopya hep kopya sbs rahat geçti ve çıkan puanım

Sbs : //227//

Diploma puanı : //52//

Şimdi bu diploma puanıyla şu liselere gidebilirmiyim

• Ticaret Meslek Lisesi
• Kız Meslek Lisesi
• Endüstri Meslek Lisesi

Cinsiyetim : Erkek ^^

kreiNtiNho

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
335
0
Edremit/Bal.
İnşallah kardeşim :) Annem'ede söyledim oraya karı kız için gidiyorum diye bilirsiniz genellikle kızlar çalışkan olur hem onlardan kopya çekerim hemde bir kaç kız arkadaşım olur üni. tuttururum onlar sayesinde :D Evet varmı daha yardım edecek

napmışın abi :D girersin bi meslek lisesine mesleğin olur. :D..

Haklısın bir mesleğin olur ondan mezun olan arkadaşlarım 600 tl maaşa talim ediyorlar :D birisi çayçı birisi sanayide biriside bilgisayarcıda hayatları boyunca çürüyecekler hadi diyelimki kpss girdiler ne biliyor 0 bilgi ne türkçe ne matamatik sen sen ol sakın meslek lisesine gitme gidenleride uyar.Ama bak sağlık meslek lisesi dersen git ticaret lisesi dersen git ama endüstri meslek sakın gitme iş imkanı filan yok o okullar boş sırf anca devlete masraf kapansa devletin geliri artar makina bilgisayar elektirik bunlar fasa fiso boş okullar.

SC4RF4CE

Üye
11 Ağu 2012
114
0
KÜBA
boşver dersi kardeş fen lisesine de gitsen düz liseye de gitsen aynı önemli olan lisede çalışmak bak ben fen lisesindeyim bi tane 5 im yok 3 tane 1 hep sorumlu geçiyom :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.