Lise Zamanınızdan Bir Anı...

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Böyle bir konu açmak istedim çünkü ne varsa ne yoksa en güzel anılarımız neredeyse lisede geçmiştir...

İlk olarak ben başlayım biyoloji dersinde hocayı boykot için hiçkimse bir kelime bile etmiyordu dersde hoca soru sorsa bile çıt yok...En sonunda birazdan birşey çıkacak diyerek sınıfı terketmişti :D :D :D

Sizinkileride bekkliyorum ::D

Bluerays

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
514
0
Başlayalım?
Lise yıllarım cidden çok güzel geçti benm o kadar çok anım varki :) bi tana edebiyat hocamız vardı adam böyle çok sessiz sakin fazla sesi çıkmayan biriydi bir gün de sınıfca anlaştık ama hocayı boykot etmek neden can sıkıntısı :D nse hoca derse geldi yanılmıyosam konu koşma diye şiirdi şu an üni. deyim halen unutmadım ve yine yanlış hatırlamıyorsam tam 1 dönem boyunca o şiiri işlemişdik yani daha doğrusu işlemeye calşmışdı hoca :D anlaştık sınıfca hoca ne derse desin ağzın ne kelime cıkarsa cıksın direk basın alkışı :) hoca ne derse desin direk alkışı bastık cidden çok eğlenceli yıllardı lise yıllarım yaa :)

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Aklıma bir tane daha geldi :D

Lise 3teydi heralde o zamanlar bizimkiler sigarayı üstünde taşımaya korkarlardı verin bana dedim halbuki yakalansam babam .......... :D neyse ing.sınavımız vardı üstümde 3 paket sigara var sınavın ortasında müdür yardımcıları sınıfa girdi arama yapmaya aha ayvayı yedim dedim ing. hocası izin vermedi arama yapmaya 3 haftadır erteletiyorduk :D nese sınavı bitirdim defterden ne kadar kağıt var yırttım paketleri sardım kağıtlara çöpün kenarına sıkıştırdım sınavın ortasinda sınav bitti tekrar geldiler aradılar bişi bulamadılar paketleri almayı unuttum teneffüste bi geldim hademe çöpleri boşaltıyor dedim abi napıon die sorduğun soruya bak dedi :D abi orada bizim paketler var dedim tam bizim kafadandı paket unutulurmu burada die iki saat dırdır etti eninde sonunda geri almıştım :D

PARS-C

Uzman üye
7 Kas 2011
1,229
0
Root-06-TR
biz de 12.sınıfta öğretmene silinmez kalem vermiştik, tahtayı doldurduktan sonra silmeye çalışınca

anladı silinmez kalem olunduğunu....

tahtayı bize sildirtmişti ama olsun, buna değmişti...

bydemooo

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
500
0
devamsızlıgım 19.5 gün okula geç kaldım ve yok yazıldım bende aldım sınıf defterini kaçırdım ve sakladım :d

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Lisedeyim bilgisyar dersi şimdi soruyoz en iyi antivürüs programını
Orjinalse hepsi iyidir diyordu aralarında pek fark yok dedi
Öğretmenın pcsimdede avira antivirüs programı wardı hocam avira iyimidir dedik
Arkadaşlar avira mavira farketmez yane....
gine bilgisayar dersi bir arkadaşımız html kodlarıyla saat yapmış internetten gösterdi hocam nasıl olmuş diye sordu
bilgisayar öğretmenıde bunlar basit işler evladım bulmuşıun internetten yapıştırmsın bunlar basit işler arkadaşlar
gine aynı öğretmen matematik sınavına çalışıyoz hocadan izinsiz, ne yapıyorsunuz diye soruyor mat çalışıoz diyor evde çalışıpta gelseydınızya ... falan diyor bunlar basit işler arkadaşlar bnm pekiyide matematiğim:D
daha fazlası wardı ama yeterli olur

Unlimited Fps

Uzman üye
28 Eki 2012
1,370
1
İstanbul
Bizde Lise 1'de Yani Geçen Sene Okulun En İyi Oynayan Futbolcularını Kalecileri Gop'un Alt Yapısında Onları 5-1 Yendik :D En İyi Oynayanlar Bile Yenememişti Bide O Değil Biz 3 Kişiyle Gittik Onlar 7 Kişi 2 Kişi Bize Verdi Bide Defans'a Koymuştuk Kendi Adamlarıyla Kendilerini Yendik :D He Evden Çıkarken Bana 6-7 Dediler Bende İlk Defa Gidecektim Saat 6 İle 7 Arası Burda Olun Demişler Sandım Meğersem Maç 6 İle 7 Arasında Oynanacakmış :D 15 Dakika Geç Kaldık

ar£S

Kadim Üye
30 Tem 2009
5,659
0
o değilde makarayı yapıyoruz yapıyoruz
hiç sesi çıkmayan mazlumlar hocadan dayak yiyor ya
2-3 kez oldu beni felaket gülme tutuyor o tür olaylarda :D

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Hâla lisede olan arkadaşlara tavsiyem lise zamanınızı en iyi şekilde geçirin bence :)

tbag123

Katılımcı Üye
13 Eyl 2009
423
0
İzmir
lise 3 yada 4tü.bi dil anlatım hocası vardı.sınavlar ortak olduğu için o hocanın dersinde sınav denk geldiğinde gazete veriyoduk gazete okuyodu.yukarıda bi arkadaş anlatmış aynı şekilde adaamı ne zaman görsek alkışlıyoduk yolda dışarda nerde olursa olsun adam heycandan eli ayağı titriyodu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.