Lisede Bilişim Okuyanlar İçeri

ImmorTaLOttoMan

Uzman üye
3 Haz 2017
1,112
0
KATILIYORSUN
Arkadaşlar 9. Sınıfı Sonunda Geçebildim. Bilişim Bölümünü Yazmıştım Oda Tutmuş Bilişimin Alt Dalları Varmış Ne Seçeyim Birde Bilişimde Neler Öğretiliyor ?

NOT :
ÜNİVERSİTE OKUMAYI DÜŞÜNMÜYORUM Bİ PC TAMİR DÜKKANI AÇIP YOLUMA DEVAM ETMEK İSTİYORUM İNTERNETE SİTE AÇARAK FELN DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM SİTELERDEN İYİ GELİR VAR YANİ İNTERNETTEN KAZANÇ SAĞLIYCAM​

Arkadaşlar birde alt bilim dalları ne zaman tercih yapıcağız ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

praying

Yeni üye
3 Haz 2017
6
0
web tasarım programlamada sana sadece html ögretiyolar zaten 10. sınıfta herkes hacker olmak istiyo 11 de yarısı vazgecıyo 12 de kımse kalmıyo okuldan bı beklentın olmasın anca kendi başına ögrenırsen olur liseyi bitirip dukkanda açabılırsın bı firmada web tasarımcıda sana kalmış kendini egitmenle alakalı bende üni istemiyom aklın varsa şimdiden 7,5 aylık yazılım kurslarına git ve ingilizce kurslarına git cv doldurmaya bak yani

12karizmay

Katılımcı Üye
24 Eyl 2012
259
0
Bak kardeşim ben şuan 12.sınıfım bölümüm bilişim şimdi her okulun kendine ait bir bölümü var bilişim üzerineyse eğer mesela bizim okulda bilişim/Web Tasarım Bölümü vardı ben bunu okudum suanda güzel bir site yapıp satabilirim teknik servis olayını sana pek tavsiye etmem bizim bilgisayar dükkanımız var teknik servis işi hamallık işi yanlış anlama ama format atmayı kılı tüyü artık bu devirde internet aracılığıyla çocuklar bile yapabiliyor web tasarım tavsiye ederim yapıp satabilirsin kendini kanıtlaman lazım tabi.

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
10.sınıf = Bilişim Teknolojileri alanı
11.sınıf = Veri Tabanı , Web Programcılığı, Ağ İşletmeciliği.
12.sınıf = Staj

Teknik lise okudum yeni mezun oldum. 11.sınıfın sonunda 40 iş günü staj yapılıyor Teknik meslek için. - Normal Meslek liseleri için 11.sınıf ve 12.sınıf tam dönem staj yapılıyor 3 gün staj 2 gün okul şeklinde :inv:RpS_scared::yaho1:RpS_thumbsup:

Vibe7

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
287
0
Windows
Staj mevzusunu yanlış biliyor arkadaş anlatayım. Anadolu Teknik deysen 11. Sınıf bitince yaz tatilinde 40 gün staj yaparsın ücretsiz staj. Eğer endüstri tekniksen 12 sınıfta yaparsın okul döneminde asgari ücretin 4/1 i ücretle .

Bir şey soracağım şimdi anadolu teknik 11 de yaza girince staj yapılacak ya bu stajdan ücret almayacağız diyorsun değil mi? Yoksa ben mi yanlış anladım ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.