Lisede Bilişim Okuyanlar İçeri

ImmorTaLOttoMan

Uzman üye
3 Haz 2017
1,112
0
KATILIYORSUN
Arkadaşlar 9. Sınıfı Sonunda Geçebildim. Bilişim Bölümünü Yazmıştım Oda Tutmuş Bilişimin Alt Dalları Varmış Ne Seçeyim Birde Bilişimde Neler Öğretiliyor ?

NOT :
ÜNİVERSİTE OKUMAYI DÜŞÜNMÜYORUM Bİ PC TAMİR DÜKKANI AÇIP YOLUMA DEVAM ETMEK İSTİYORUM İNTERNETE SİTE AÇARAK FELN DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM SİTELERDEN İYİ GELİR VAR YANİ İNTERNETTEN KAZANÇ SAĞLIYCAM​

Arkadaşlar birde alt bilim dalları ne zaman tercih yapıcağız ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

konfic100

Katılımcı Üye
19 Ocak 2009
982
0
Bende meslek lisesi okudum ,

Bilişim Teknolojileri bölümü mezunuyum.

Ben Web Tasarım seçmiştim.

Benim zamanımda (10 sene önce) ders olarak güzel eğitimler aldık.

Üniversitede Bilgisayar Programcılığı okudum mezun oldum.

Şunu söyleyeyim;

Üniversitede programcılığa dair birşey öğrenemedik.

HTML'den ileri gidemedik.

Tavsiyem web tasarımını seçmen.

Bu sayede hem flash tasarımını hem grafik tasarımını da öğrenmiş olursun.

İleriki iş hayatında bunlar daha çok lazım olacak sana.

Zaman geçtikçe zaten kendini geliştirirsin.

ImmorTaLOttoMan

Uzman üye
3 Haz 2017
1,112
0
KATILIYORSUN
Bende meslek lisesi okudum ,

Bilişim Teknolojileri bölümü mezunuyum.

Ben Web Tasarım seçmiştim.

Benim zamanımda (10 sene önce) ders olarak güzel eğitimler aldık.

Üniversitede Bilgisayar Programcılığı okudum mezun oldum.

Şunu söyleyeyim;

Üniversitede programcılığa dair birşey öğrenemedik.

HTML'den ileri gidemedik.

Tavsiyem web tasarımını seçmen.

Bu sayede hem flash tasarımını hem grafik tasarımını da öğrenmiş olursun.

İleriki iş hayatında bunlar daha çok lazım olacak sana.

Zaman geçtikçe zaten kendini geliştirirsin.
Eyw kardesim en zor ogrenilen sey web tasarimimi gerisini burdan ogrenmeyede calisirim

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,436
789
30
root@adige~#
Alt dallarınızı 10 sınıfın sonunda seçmektesiniz ve alan olarak programlama öğrenmek istiyorsanız veritaban programlama web üzerinde kendinizi geliştirmek istiyor iseniz ise web tasarım öneririm

alicihancelik

Katılımcı Üye
23 May 2016
522
6
ÖTÜKEN
Ben bilişim okuyorum 10. sınıf tekrarım 10. sinifta C# dili öğretiyorlar ve bilgisayarın ic yapisini internet aglarini yazivilar kameralar ama genel bilgileri sadece ogretiyorlsr bu bilgilerle tamirci dukkani acabilirsin zaten meslek lisesinden mezun olunca dukkan acma belgeni veriyorlar 11. sınıfta alan seviyorsun yani bilisimin icinden 2. alan var veri ve grafik veri internet iceriyor grafikde adi ustunden tasarim graik veri secersen haftada 4 ders grafik 10 ders veri görürsün grafik secersen 10 ders grafik 4 ders veri bunlae her okulda aynimi bilmiyorum ama bizim okulda aynı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.