Liseli arıyorum (İçeri bak)

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Merhaba arakdaşlar , yaklaşık bir yıl sonra aranıza geri dönmekten şeref duyuyorum . Bunun içinde bir program üzerinde çalışıyorum . Programın içeriğiyle ilgili düzenleme için 1 adet liseli arkadaşa ihtiyacım var :trl

Dalga geçmiyorum aranızda mutlaka lise okuyan vardır , bana ulaşırsa ona 1-2 sorum olucak .
İyi forumlar arkadaşlar.

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Arkadaşlar bana Lise 1.sınıfta işlenen derslerin ismi gerekiyor . Lise 1 de işlenen ortak derslerin ismi yani, lütfen bunun dışında bir cevap vermeyin , teşekkürler .

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Googleda yok mu ben lise 3 üm ama 1dekilerden hatırladıklarımı yazayım bikaç tanede serbest ders ekle bazılarında kuran dersi veya başka seçmeli dersler falan var
Matematik
Geometri
Din
Beden
Kimya
Fizik
Coğrafya
Edebiyat
Dil ve Anlatım
Tarih
1-2 tane kalı galiba aklıma gelirse yazarım
Bide madem programcısın crx uzantısını exe ile yükletme programı yapsana kısaca crx to exe converter :D

Son düzenleme:

0xLegendary

Uzman üye
14 Tem 2013
1,402
0
Matematik-geometri biyoloji fizik kimya 2saat secmeli -1 saat secmeli-beden-saglik-bilgisayar(2 saat 2.secmeli)-gorsel veya muzik-edebiyat-dil anlatim-cografya-ingilizce-almanca-rehberlik-din
Baya zaman gecti ama eskiden hatirladiklarim bu kadar.anadolu ogretmende boyleydi digerlerinde nasil bilmiyorum

Son düzenleme:

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
208
kardeşim sen form1de ders ekleme bölümü yap form2 de programı yap yangi girişte derlerini eklesinler ona göre ayarla böyle olmaz kıvrak çözümlerle güzel programlar yapılır vb.net yazıyorsan iletişime geç her türlü yardı mederim

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
kardeşim sen form1de ders ekleme bölümü yap form2 de programı yap yangi girişte derlerini eklesinler ona göre ayarla böyle olmaz kıvrak çözümlerle güzel programlar yapılır vb.net yazıyorsan iletişime geç her türlü yardı mederim
Benim programım hazır sadece arayüzdeki lise bölümünü tamamlamam için küçük bir bilgiye ihtiyacım vardı , elde ettim değerli fikrin için teşekkür ederim .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.