Liseye geçenlere tavsiyeler verir misiniz

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,684
6
1,582
🔱
Lise çok güzel bi' yer. Herkes için değil tabi. Hep kendini gülümsetecek şeyler yap.:D Sonra arkana dönüp baktığında tekrar o zamanları istiyeceğin anlar yaşat.

KaSKeoT

Üye
7 Tem 2023
51
20
Tam Arkanda 👽👽
Liseye geçtim tavsiyeler verir misiniz?
İlk önce rahatla. Uzun bir 4 seneden sonra kimse kolayca alışamaz.İlk günlerde tanışma evreleri olunca sende birileriyle dost ol.Olabilirsen tek sınıfta değil okuldada dost bul.Kendini hazırla ve yapabileceklerini düşün.Mesela lise troll bir seviye.Gittiğin liseyede bağlı.Meslekse sıkıntılı Anadoluysa eğlenirsin baya.Feni saymıyorum bile sadece derse bürünmüş gibiler ve onlar genellikle tıp doluyor.Tavsiyem dikkatlide olman.Bu yolculuğunda kendine dikkat et !

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
4
133
Grimner asosyal olma yazmışda konuya bende tam tersini yazacakdm Asosyal ol kimseyle takılma muhattab olma benim gibi
Böyle yaparsanız hiç bir sorunla karşılmaşmazsınız en azından kafanız rahat eder [Bakış açısına göre fikirler değişebilr benmki buyd]
zamanla alışırsnz tekliğe

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Grimner asosyal olma yazmışda konuya bende tam tersini yazacakdm Asosyal ol kimseyle takılma muhattab olma benim gibi
Böyle yaparsanız hiç bir sorunla karşılmaşmazsınız en azından kafanız rahat eder [Bakış açısına göre fikirler değişebilr benmki buyd]
Arkadaş olıyımmi lisede
İlk önce rahatla. Uzun bir 4 seneden sonra kimse kolayca alışamaz.İlk günlerde tanışma evreleri olunca sende birileriyle dost ol.Olabilirsen tek sınıfta değil okuldada dost bul.Kendini hazırla ve yapabileceklerini düşün.Mesela lise troll bir seviye.Gittiğin liseyede bağlı.Meslekse sıkıntılı Anadoluysa eğlenirsin baya.Feni saymıyorum bile sadece derse bürünmüş gibiler ve onlar genellikle tıp doluyor.Tavsiyem dikkatlide olman.Bu yolculuğunda kendine dikkat et !
Peki lisede bıçaklama olayları varmi merak ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Lisede bulunduğun ortama bağlı.Kimse durup dururken seni bıçaklamaz ve bunun olma olasılığı batıda çok düşüktür.Doğudaysan ve bulunduğun bölgede Terör,PKK,YPG daha ön plandaysa birçok dost edin derim.Kendini savunmalısın.Ama sorumuzun cevabı : Hayır.
İstanbulda olasılık kaç

KaSKeoT

Üye
7 Tem 2023
51
20
Tam Arkanda 👽👽
İstanbulda olasılık kaç
İstanbulsa bi sıkıntı görmüyorum.Tartıştığın birisiyle kavga edersin olup biter.Ama karşıdakinede bağlı.Eğer belalı tiplerse hiç bulaşma onlar genellikle çetelere bağlılardır.Daha doğrusu sen kendi hayatına bakıp hayattan eğlence alıp onlara bulaşmazsan hiçbirşey olmaz sana takılıp gidersin.

17 Ocak 2023
195
67
İstanbulsa bi sıkıntı görmüyorum.Tartıştığın birisiyle kavga edersin olup biter.Ama karşıdakinede bağlı.Eğer belalı tiplerse hiç bulaşma onlar genellikle çetelere bağlılardır.Daha doğrusu sen kendi hayatına bakıp hayattan eğlence alıp onlara bulaşmazsan hiçbirşey olmaz sana takılıp gidersin.
Öncelikle İstanbul'da o olayların kralı var güzel kardeşim Bağcılar tarafında göreyim seni @ibg234 kanka sende takıl arkadaş edin saf keriz olsun arkadaşın ama keko tipleri olmasın bulaşma o oksijen israflarina kral kardeşim bulaşma derken kendini ezdir demiyorum uzak takıl sadece

Synroxy

Üye
20 Haz 2023
121
70
TEGOTİÇIGOTİ
İlk seneden derslerini boşlama. Her yıl not ortalamanı yükseltmeye çalış ne çok haylaz ne de çok tembel ol. Her zaman orta yolu bulmaya çalış. Gülüp, eğlendiğin mutlu olup mutlu ettiğin bir 4 yılın olur. İnşAllah.

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,208
4
693
kendini kimseye ezdirme hakkını savunmayı bil. dersleri dinle konuları kaçırma geride kalma her gün ne öğrendiysen evde 1-2 saat tekrar et düzenli. bunların dışında belli başlı anısı olacak etkinlikler olur onları kaçırma bu kadar.

KaSKeoT

Üye
7 Tem 2023
51
20
Tam Arkanda 👽👽
Öncelikle İstanbul'da o olayların kralı var güzel kardeşim Bağcılar tarafında göreyim seni @ibg234 kanka sende takıl arkadaş edin saf keriz olsun arkadaşın ama keko tipleri olmasın bulaşma o oksijen israflarina kral kardeşim bulaşma derken kendini ezdir demiyorum uzak takıl sadece
Dostum ben Şırnakta okudum liseyi.Dahada oraya dönmekte istemem.Orası PKK dolu full.Orada bıçaklanmayı bırak seni mahallelere çekip öldürürler bağcılar bile az kalır.Zamanında Şırnağı araştırırken çok şeyler yaşanmış.İyikide ne Şırnakta doğdum nede Oradayım orası olmadan hayat daha iyi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.