Liseye Yeni Başladım//Tavsiye'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NewsLegenD

Üye
30 Tem 2012
139
0
Bursa
Öncelikle Herkeze Merhabalar arkadaşlar

Ben Berke

Yaşım 15

Lise 1 'e geçtim Çok Korkuyorum ÇokLu Tavsiyelere ihtiyaç duyuyorum.

Kastamonu'da Okucam.

Hiç Arkadaşım Yok Tavsiyee'Leri Alalım :'/

T2K

Üye
28 Nis 2012
53
0
ÇPL. ve ya meslekse ilk yıl zor olur 9 'u atlat gerisi gelir.
9. Sınıfta ders dinlemek olanaksız gibi bir şey. Yeni liseli ergenlerin şımarıklıklarını görürsün
En önemlisi kötü alışkanlıkları olan çocuklardan uzak dur :D

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Niye korkuyorsun ? Korkmanı gerekdirecek birşey yok.

Lise ortamı cok güzeldir.Yepyeni bir hayat gibidir aslında.

Derslerine daha iyi vakit ayırırsan başarılı bir şekilde o liseden mevzun olursun

İyi Forumlar

osman66900

Katılımcı Üye
8 Tem 2012
656
0
Yozgat
Kendını ezdırmemeye dıkkat et ust sınıftakıler yenı gelenlerı kontorllerı altına alamak ısterler duz lısede 9 sınıf gercekten cok zordur.9 u atlat obur sınıflar kolay arkdas secerkende cok dıkkatlı ol arkdas var arkdas var demı ama.

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Özelden mesaj at bende Karabükte yaşıyorum. Canım sıkılsa Kastamonuya geliyorum yanına da uğrarım...

Ha bu arada. Sakın okuldaki bıyıklı kızları görmezden gelme ! Onlar 1 sene sonra taş gibi oluyorlar haberin olsun :D

aopena

Katılımcı Üye
25 Eki 2008
358
0
oturmana kalkmana konusma tarzına iyi dikkat et kişiliğini iyi şekişilde belli et her kıza asılmak gıbı bı huyun olmasın arkadasca yaklas önce gerisi gelir ;) arkadas ortamık bu olaydan ıbaret.ama sana önerim derslerinden alıkoyma kendını üniverste hayatı da var

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Korkmana gerek yok fizik kimya tarih edebiyat dil ve anlatım vs vs bitmez dersler:D hepsi psikolojini bozucak bu sene bu kadar:D

CRaFFY

Üye
17 Ağu 2010
154
0
Derslerin için endişelenme . Çünkü düşeceğine garanti edebilirim :) hayatında almadığın notları alacan. mesela ben hayatımda her sene takdir almış birisi olarak coğrafyada 13 almıştım bikere :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.