[Live] Usb Belleğe Kalıcı Olarak Kali Linux Kurma / Alemdar2002

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Aradığım konu buydu :) yaptığımız işlemler kurduğumuz paketler de kalırmı ?
Evet, Yaptığınız İşlemlerde Kurduğunuz Paketlerde Kalıyor Sanki Normal HDD De Açmışsınız Gibi Kullanabilirsiniz İşletim Sistemini.
Yararlı konu ve konuya emek verilmiş teşekkürler :)
Ben Teşekkür Ederim :)
Ellerine sağlık, bu aralar forumda çok güzel özgün konular ile karşılaşıyorum:)
Teşekkür Ederim :)
Yararli konu eline saglik
Elinize sağlık yararlı bir paylaşım çok kişinin işine yarar.
Teşekkür Ederim Komutanım :)

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Hocam aynı konu forumda zaten mevcuttu, lakin bir çok kez denememe rağmen işe yaramadı. Flash bellekten kaynaklıdır belki...

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Hocam aynı konu forumda zaten mevcuttu, lakin bir çok kez denememe rağmen işe yaramadı. Flash bellekten kaynaklıdır belki...

Bu Kadar Detaylı Anlatan Başka Biri Görmediğim İçin Bu Konuyu Açtım, İşe Yaramadı Derken Hangi Adımda Sorun Yaşıyorsun? Boot Edemiyor Musun Yoksa Komutları Girerken Mi Sorun Yaşanıyor Detaylı Şekilde Anlatırsan Yardımcı Olacağım.

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
Eline sağlık. Ayrıca biraz yazıları renklendirip ortalarsan süper olur. Bir süre sonra insanın okuyası gelmiyor.

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
bu mantık ile bir usb birden falza işletim sistemi koyabilirmiyiz yani diyelim ki bir parrot os var bir kali var birde win var bunların üçünü aynı usb işlesek çalışır mı konuyu fazla okumadım aklıma gelir gelmez sordum sonra unuturum felan :D :trl

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
bu mantık ile bir usb birden falza işletim sistemi koyabilirmiyiz yani diyelim ki bir parrot os var bir kali var birde win var bunların üçünü aynı usb işlesek çalışır mı konuyu fazla okumadım aklıma gelir gelmez sordum sonra unuturum felan :D :trl
Hayır, Öyle Bir Şey Yapamazsınız Çünkü Rufus İle USB Belleğe Bir Şey Yazdırırken USB Bellek Biçimlendirilir, Bu Sebeple Öyle Bir Seçeneğimiz Yok :)
Eline sağlık yararlı konu bir çoğunun işine yarayacaktır
alemdar2002 hayır, herşey sorunsuz. En son yeniden başlatıyorum lakin sonuç alamıyorum.
Dostum Sen Bana Yarın Özelden Mesaj At İstersen Teamviewer İle Bir Bakayım.
Eline sağlık alemdar
Teşekkür Ederim Komutanım :)

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>

Bende tam olarak bunu arıyordum! Ellerine sağlık.

Saygılarımla; M R X

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.