Lnk uzantı Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HacKeDByPro

Yeni üye
28 Tem 2012
41
0
Merhaba arkadaşlar bilgisayara bir şey yaptım ve tüm kısayollar .lnk uzantılı oldu yardım edecek varmı şimdiden teşekkür ederim.

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
başlat>çalıştır>regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisini açın..burada HKEY_CLASSES_ROOT altında .lnk yı bulun anahtarda lnk_auto_file şeklinde bir ibare varsa bunu lnkfile olarak düzeltin...bilgisayarı yeniden başlatın..
alıntıdır.
enginem, Bilgisayarım klasörünü aç. Araçlar- Klasör seçenekleri-dosya türleri menüsünü açr. oradan atanmış LNK ilişkisini kaldır.
alıntıdır.
yap bunları bakalım belki işine yarar :D

HacKeDByPro

Yeni üye
28 Tem 2012
41
0
başlat>çalıştır>regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisini açın..burada HKEY_CLASSES_ROOT altında .lnk yı bulun anahtarda lnk_auto_file şeklinde bir ibare varsa bunu lnkfile olarak düzeltin...bilgisayarı yeniden başlatın..
alıntıdır.
enginem, Bilgisayarım klasörünü aç. Araçlar- Klasör seçenekleri-dosya türleri menüsünü açr. oradan atanmış LNK ilişkisini kaldır.
alıntıdır.
yap bunları bakalım belki işine yarar :D

kardeşim yapamadım bi team gelsen olurmu müsaitsen ?

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
olur da ben de internetten yeni baktım :D ama olur , pc yavaştır vbenim biraz sen ver ID ile şifreyi burdan çünkü özel mesaj atamıyosundur daha 40 mesajın dolmamış .

SarrafCorpse

Katılımcı Üye
5 Ağu 2012
415
0
İstanbul
başlat>çalıştır>regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisini açın..burada HKEY_CLASSES_ROOT altında .lnk yı bulun anahtarda lnk_auto_file

Başlat menüsüne tıklayıp Çalıştırı açınız.
Çalıştıra Regedit yazıp sol bölümde HKEY_CLASSES_ROOT bölümünü bulup tıklayınız.
Burada .lnk yı bulup 2 kere tıkladığınızda anahtara lnk yerine veya başka bir şey.
lnk_auto_file yapınız ve team bilgilerinizi buraya vermeyiniz asla ve asla önermem.

HacKeDByPro

Yeni üye
28 Tem 2012
41
0
başlat>çalıştır>regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisini açın..burada HKEY_CLASSES_ROOT altında .lnk yı bulun anahtarda lnk_auto_file

Başlat menüsüne tıklayıp Çalıştırı açınız.
Çalıştıra Regedit yazıp sol bölümde HKEY_CLASSES_ROOT bölümünü bulup tıklayınız.
Burada .lnk yı bulup 2 kere tıkladığınızda anahtara lnk yerine veya başka bir şey.
lnk_auto_file yapınız ve team bilgilerinizi buraya vermeyiniz asla ve asla önermem.

sistem geri yükleme yaptım saol kardeşim yinede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.