local machine hatası lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blacked38

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
273
0
pc durduk yere run-time error'5' die bi hata verdi tamam a bastım mavi ekran geldi ilk defa karşılaşıyosanız pc yi yeniden başlatın die başlattım ama herbaşlatışımdı tekrar tekrar aynı hata geliyor yardım edebilicek olan varmı

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
run-time error'5'

sadece böyle ata vermez onun sağında solunda 004062DC gibi bişeylerdeha yazması gerekli

Hoş bi keylogger yemiş de olabilirsin..

Msconfig de başlangıçtaki zararlı programları kaldır, pc ni güvenli kipte aç ve bir vrus taraması yap.

Mavi ekran hatalrı genellikler hdd kaynaklı hatalar olabilir, format at demeyi hiç sevmem ama müsaitsen bi format at

Son düzenleme:

Fenerist®

Kıdemli Üye
19 Nis 2012
3,610
13
Kadıköy
İngilizce bir forumda sorunun antivirüs programından kaynaklandığını tespit etmişler. Mcaffee neden olmuş. devre dışı bırakınca düzeldiğini yazmış. Antivirüsünü bi devre dışı bırakıp dene.

Run-time error '401':
Can't show non-modal form when modal form is displayed

Böyle bir sorunla karşılaşılaşıyosun

Fenerist®

Kıdemli Üye
19 Nis 2012
3,610
13
Kadıköy
ozaman kurdufun bir programdan kaynaklanan bir sorundur en iyisi sen format at kurtur

Başlat > Çalıştır a tıkla. oraya msconfig yaz. Başangıç sekmesine geç. Seçili olan tüm programları devre dışı bırak. Tamam de. Bilgisayarı yeniden başlat. Bilgisayar açılınca karşına ufak bir ekran gelecek. Orada Hizmet Programını Başat yazısını seçili yap tamam de.

Sorun, windows açıldığında başlamaya çalışan bi program yüzünden kaynaklanıyor olabilir.

blacked38

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
273
0
denedim olmuyor :/ mecbur format atıcama ama hiç bişey yapmadım yeni bişey yüklemedim yada olağan dışı bişey yapmadım bu kafamı karıştırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.