logger ile bir dosyayı birleştirme yardım

dali61

Yeni üye
22 Tem 2013
44
0
sa öncelikle logger yapıyorum ama faceden atmaya kalktıgımda virus oldugunu anlıyo face ve bişeler diyo bende biresim veye benzeri bişe ile birleştirmeye karar verdim bir mp3 dosya da olabilir bi program buldum ama birletirince logger ozeliigi kayboldu programın ismi '' SecurEnginePro '' bununla birleştirme işlemini yaptım ama olmadı bildiginiz herhangi bi program varsa yardım ederseniz sevinirim diger arkadaslarada yardımcı olmus oluruz hemde simdiden cok teşekkur ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.