Login sayfası denememi nasıl değerlendirirsiniz.

Nakzos

Yeni üye
12 Kas 2019
20
10
Bu benim login sayfası denemelerimden nasıl değerlendirirsiniz eksiklerimi söylerseniz çok sevinirim.
index.html de javascript kullanmışsın fakat kullanıcı javascript betiklerini kapatırsa bomboş beyaz bir sayfa ile karşılaşacaktır.
HTML:
<script>
    window.location.href = "login.html";

</script>

bunun dışında pek sorun yok gibi duruyor meta charset de eklenmiş eline sağlık.

freebsd

Üye
24 Nis 2020
137
62
Kontrol ettim, bi eksiğin yok. Gayet ideal. Flex ile kodlamışsın, classlar tamam, html de de sorun yok. Eline sağlık

index.html de javascript kullanmışsın fakat kullanıcı javascript betiklerini kapatırsa bomboş beyaz bir sayfa ile karşılaşacaktır.
HTML:
<script>

</script>

Kimse javascript i kapatmaz, kapatan da girmesin bi zahmet

cAt_BAY

Üye
16 Şub 2023
95
27
anonim
Gayet beğendim ellerine sağlık fakat username yerine " Ana Dilimizden " kullanıcı adı ibaresinin yazmasını beklerdim
Haklısınız düzelteceğim.

Benim hoşuma gitti açıkçası
Teşekkür ederim kendimi geliştirmeye çabalıyorum bu yorumlarınız benim için çok değerli.

LOGİN yerine LOGIN yazman lazım. İngilizce de i nin büyük harfi I.
Evet hata yapmışım en yakın zamanda düzelteceğim arada boşluğuma geliyor.

Sade ve hoş olmuş. Ellerine sağlık.
Teşekkürler.

cAt_BAY

Üye
16 Şub 2023
95
27
anonim
HTML:
<script>

</script>

Anladım haklısınız ama nadir olabilir.

Login kısmını beğendim göze hitap ediyor modern ve hoş olmuş , ancak global bir site olucaksa ingilizce kalması doğru olur.
Denememdi benim.

Kontrol ettim, bi eksiğin yok. Gayet ideal. Flex ile kodlamışsın, classlar tamam, html de de sorun yok. Eline sağlık
Teşekkürler.

Clen1x_

Yeni üye
16 Kas 2023
35
7
OneDrive

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.