login script hk

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
login sorunsuz script verene hesap düşürme programı ve hazır 3 adet combo verilir saniye başı 5 hesap düşmektedir combolardan yeni çekildi
ss felan atarız sorun yok inanmıyanlar için

Moderatör tarafında düzenlendi:

valisto

Üye
16 Haz 2014
217
1
şu anda saadece yeni hesaplar ile giriş yapılıyor instagram süreli güncelliyor yasağı eski hesap ile giremezsin ben 1 aydır geceli gündüzlü bu işe kafa yoruyorum yanımda 3 kişi daha var hala çözemedik nasıl yapacağımızı araştırıyoruz baya bi ama hiçbir yerde yok çözümü yakında çözülür biz çözersekde paylaşırız başkası çözsede paylaşır merak etme

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0

valisto

Üye
16 Haz 2014
217
1
aynen hocam bizzat konuştum ben. dediğim gibi alıp kurdu deneme olarak gayet stabildi cuma günü alacağım. yani hostla alakası yok boş post yeni hesp açıp girin diyo yeni hesapla hepsine girebilirsin zaten.

arkadşda konuşmuş dediğim gibi saadece yeni hesaplarla girebilirsin önemli olan eskileri ilede yenileri ilede her türlü girebilmek yani

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
mertcodex hocam tasarımsız bana atabilrmisin rica etsem ben tasarımı kendimde yapablırım allah rızası icin hocam site aldım elimde patladı :(

dlae45bjk

Üye
19 Ağu 2017
221
0
Samsun
aynen hocam bizzat konuştum ben. dediğim gibi alıp kurdu deneme olarak gayet stabildi cuma günü alacağım. yani hostla alakası yok boş post yeni hesp açıp girin diyo yeni hesapla hepsine girebilirsin zaten.

Hocam scripti zaten ücretsiz paylaşıldı onlar tema değiştirip logini düzelmişler 350tl nize kıymayın bence sorunsuzscript zamanında paylaştıkları instaweb 4.0 sürümüne trojan ekleyip paylaşan insanlar inanmıyorsanız instaweb 4.0 diye araştırıp dosyayı indirmeye çalışın windows defender açıksa trojan yüzünden başarısız sayacak indirmeyi :) yakında sorunsuz script atarlar buraya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.