login sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GüNTaY

Üye
17 Ağu 2008
161
0
arladaslar her sıteye uye gırısı yapabılıyorum hatta buraya da yaptım gordugunuz gıbı :D ama bı uyelıgım oldugu sıtede yapamıyorum sıfre yanlıs dıyo arkadasıma verdım sıfreyı o gırıs yapabıldı sorun ne olabılır? cookılerden deıl cunku temızledım olmadı yıne cevapşarınızı beklıyortum

GüNTaY

Üye
17 Ağu 2008
161
0
site sahıbı arkadasım onunla da gorustum bı sorun olmadıgını soyledı cıkamadık ısın ıcınden pc tarattım antıv o da olmadı :S

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
tüm tarayıcılardamı aynı sorunu yasıyosun internet explorerdemi aynı sorunu yasıyosun eğer sadece mozilla ve diğer tarayıclarda bu sorunu yasıyosan tarayıcının ayarlarından çerez izni vermemis olabilirsn onu kontrol et...diğer türlü bi sorun yoksa siteden kaynaklanan biseydir...yeniden üye ol..

GüNTaY

Üye
17 Ağu 2008
161
0
tüm tarayıcılardamı aynı sorunu yasıyosun internet explorerdemi aynı sorunu yasıyosun eğer sadece mozilla ve diğer tarayıclarda bu sorunu yasıyosan tarayıcının ayarlarından çerez izni vermemis olabilirsn onu kontrol et...diğer türlü bi sorun yoksa siteden kaynaklanan biseydir...yeniden üye ol..

isin tuhaf yanı tekrar uye oldum cıkıs yaptım yenı aldıgım uyelıkle tekrar logın olmaya calıstım tekrar aynı sorun :::S:S:S

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
isin tuhaf yanı tekrar uye oldum cıkıs yaptım yenı aldıgım uyelıkle tekrar logın olmaya calıstım tekrar aynı sorun :::S:S:S

peki farklı bilgisayardada denedinmi aynı sorunmu mevcut tekrar eğer gene aynıysa site adminisratoru seni sitesinde login olmana izin vermiyo sana bilerek bizden kaynaklanan bisey dil falan diyebilir durduk yere neden böyle olsun yoksa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.