Login'de beyaz ekran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foint

Üye
15 Haz 2020
139
0
Bermuda
Şifreyi unuttum yaptım, email'i yazdıktan ve insan doğrulamasını yaptıktan sonra mail geldi, tekrar foruma girdiğimde 1'den yanılmıyorsam 1000'e adar numaralar çıktı ve kayboldu, Login yaptım sekme değiştirmeden ve https://www.turkhackteam.org/login.php?do=emailpassword sayfası açıldı ekran gelmedi.

Daha önce böyle bir şey olmuyordu? Hata mı yoksa normal mi? Kısa bi bilgilendirme yapmak istedim.

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
Merhaba, bir problem göremedim. Ekran görüntüsü varsa özelden iletir misin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.