Logitech 5.1 ses sistemini aldım ama 1 sorunum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badrogue

Üye
30 May 2008
86
0
arkadaşlar ben aldım kurdum ilk başta çalışmadı ses kartı creatıve sound blaster ayarları yaptım pc yi yeniden başlatıım çalıştı ama sadece 3 hoporler çalışıyor aldığım ses sistemi X-540 modeli matrix modu var onu açınca stero olarak 5 hoporlör çalışıor ama ses daha ince çıkıor onu kapatınca ses süper kendi sesini veriyor çözemedim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden saolun

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
Kendi ayarlarıyla oynayın kumandası falan varsa ondan ayarlamaya calısın 3 hoparlorun calısmaması ondan ager baglantıları dogru yaptıysanız...

badrogue

Üye
30 May 2008
86
0
3 hoporlör çalışıor 2 si çalışmıyor ve ayarları kurcaladım matrixi açınca 5 ide çalışıo ama dediğim gibi stero ses veriyor normal de 2 hoporlör de matrix modunu açmadan çalışması lazım

badrogue

Üye
30 May 2008
86
0
zaten öyle yaptım ve mikrofon sessizde onu kaldırdığımda line-ın sessiz oluyor bende mikrofon kullanmadığım için mikrofonu sessizleştiriyorum ses efekti ve aygıtlarında hepsi 5.1 e ayarlı ama olmuyor

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
zaten öyle yaptım ve mikrofon sessizde onu kaldırdığımda line-ın sessiz oluyor bende mikrofon kullanmadığım için mikrofonu sessizleştiriyorum ses efekti ve aygıtlarında hepsi 5.1 e ayarlı ama olmuyor

saatin orada realtekin simgesi var oradanda bi ayar olması lazım eski sürümlerde.eğer eski sürümde birde oradan baksana .birde saatin oradaki windowsun kendi ses ayar düğmesi var oradan seçenekler özelleliklerden diğer tüm ayarları aç.ses ayarlarını yükselt

badrogue

Üye
30 May 2008
86
0
evet realtek in var daha öncede bakmıştım şimdi fark ettim orada sub u görüyo ama arka panalleri görmüyor lb rb L R bunları görmüyor

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
resim eklemek istiorum ama ekleyemiyorum

resimini almak istediğin ekrandayken klavyeden printscreen e bas sonra başlat çalıştır mspain yaz veya donatılardan painte gir ctrl v kombinasyonuyla resimi yapıştır (düzen menüsünden yapıştır yapsanda olur) sonra dosyayı kaydet dosya türü jpeg yap :) resimi kaydettikten sonra www.imageshack.us a girip o resimi upload et.upload işlemi bitince direct link adresini buraya koy :) yada direk görünsün istersen buraya yazı yazdığın yerin üstünde bi bar var orada dağ güneş resmi var ona bas linki oraya koy bu kadar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.