Lokal ağdaki bilgisayarları hackleme?

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Lokal ağdaki bilgisayarlara nasıl sızarız? Aynı modeme bağlı bilgisayarları hacklemenin ne tür yolları vardır? Trojan yedirmeden, başka yöntemlerle bu bilgisayarlar nasıl hacklenir?

Link de verebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

BP628152615

Yeni üye
25 Ara 2015
23
0
Senin dediğin ile çok az çakışıyor ama yinede bir anımı anlatıyım.

Kuzenlerde 1 ay kalıcaktım. Kuzende velet lol oynuyor. 2 kişi mid filan gidiyorlar. Bir uygulama var adını istersen ö.m atarım. Aynı modeme bağlı olman lazım. Onun pc'sine kurmuştum (5mb) daha sonra kendi telefonuma Google Play'den kurmuştum. Artık istediğimi yapabiliyordum. RAT gibi bir şeydi.

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Onun pc'sine kurmuştum

Dostum adamın pc'sine program kurduktan sonra iş kolay zaten. Ben bunu sadece kendi bilgisayarımızdan yapabiliyor muyuz onu merak ediyorum. RAT programı kullanmadan yani. Yoksa rat kullanarak nasıl hackleneceğini biliyorum. Ama başka türlü hacklenebilir mi? Şifre kırma programları, sniffer vs. ama detayları bilemiyorum işte. :RpS_biggrin:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.