Lol fake stats trolleme riot olma [0.3]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LykiaCrawl Arda

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
292
0
Herkese merhabalar arkadaşlar . Öncelikle lol hile paylaşimi yasak diye başlık var ama bahsedilen şeyler bundan apayri yani orda rp hack mkjogo gibi hilelerden yasak denmiş. Bu aslinda oyuna bir arti kazandirmiyor. Sadece stats değiştiriyor. Eğer yasaksa kaldırıla billir konum .

Geçelim konumuza bunu kendi hesabinizdan yapmayin kesinlikle 1 level açıp yapin. SS alip banlatma ihtimalleri var.
1. adım: size verdiğim programi indirin .
PROGRAMI İNDİR VİRUS TOTAL
2. adım: LESs.exe yi çalıştırın.
3.adım: Diğerlerini seçmeyin oyun çökebillir.

SON OLARAK PATCH DİYORUZ

KOMUTLAR !

Örnek: /tier plastic
Seçenekler : plastic - bronze - silver - gold - platinum - diamond - master - ch

/level = level değiştirme
Örnek: /level 30
Bu aralıktaki herşey olur: 30 - 90

/ranked = leveliniz 30 dan düşükse başta bunu yazın ranked olabilmek için

/league = Ligi değiştirir
Örnek : /league X
Seçenekler : I - II - III - IV - V - VI - X - custom

/mastery = Change mastery
Example: /mastery legit
Options are: legit - normal - insane

/wins = Normal wini değiştir
Örnek: /wins legit
Seçenekler: legit - normal - insane (aşırı fazladır)
patch1.asasm = bu dosyayı not defteri olarak açın orda başka kodlarda var mesela

/riot = riot olursunuz
/reset = resetler
/rwins = ranked wins sayısını değiştirir 1 boşluk bırakıp istediniz sayıyı yazın
/name = bulunduğun ligin adını değiştirir ama kafadan isim atmayın listeden isim seçin
/name = bulunduğun ligin adını değiştirir ama kafadan isim atmayın listeden isim seçin
liste: \Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.X.XXX\deploy\mod\lsi\assets\leagueNames\Your_Language\LeagueNames.properties

/present = dene gör
/mastery = 1 boşluk bırakıp istediniz sayıyı yazın mastery değerini değiştirir.

BU KODLARI ÇEVRİMİÇİ BÖLÜMÜNE GİRECEKSİNİZ. SADECE SİZDE DEĞİL HERKES GÖREBİLLİR. RİOTUM VEYA TANINMIŞ KİŞİLERE ÖRNEK NARUYUM DİYE KANDIRA BİLLİRSİNIZ EĞER BUNLARI KALDIRMAK İSTİYORSANİZ PROGRAMDAN REMOVE LES DİYİN.
SOSYAL MÜHENDİSLİKDE ÇOK İŞE YARAR RİOTUM DİYİP LİNK ATİP HESAPLARİ ÇALABİLLİRSİNİZ BEN ÇOK YAPTİM :trl:trl:trl HER GİRDİĞINIZDE TEKRAR YAPMAYA GEREK YOKTUR !!!

BUDA BAZİ RESİMLERİM YAYINLARIDA TROLLEYE BİLLİRSİNİZ İZLEYİCİ OYUNLARINDA FALAN :D

LulzSecurity
ile yaptiğimiz trollemeceler :D

TAM ANLAMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN VİDEO

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zaUJ2ERzGQ0[/ame]

6.20
14.10.2016

Moderatör tarafında düzenlendi:

LykiaCrawl Arda

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
292
0
ban riski zaten 1 level hesapla yapiyorsun ban yese nolacak ? 1 aydir kullaniyorum ama ban yemedim :D
fake stats i güncelledim bazi sorunlar vardi lol onun dışında program bana ayit değil

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
asd:FA harika bişey ha herkes bizi riot sanıyor a:SDÇFA Sö
fake riot sayfası kurup hesap düşürebiliriz rp var diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.