LoL FPS sorunu lütfen yardım

FuaTurkHT

Üye
23 Nis 2015
203
0
LoLde fpsm çok droplanıyor ekran kartından olduğunu düşünüyorum ekran kartımı güncelleyemiyorumda anlayan birisi yardım edebilir mi lütfen?

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Ekran kartından önce sunu yapmayı dene kardesim
1.Oyunun sesini tamamen kapat
2.Arka planda Chrome / bsplayer vb. Seyler acik olmasin
3.Goruntu kalitesini en düşük gölgeleri kapali olarak ayarla.
4.Xp ise bilgisayarima sag tikla ozelliklerden en iyi performans icin ayarlaya bas ve uygula
5.Arka plandaki anti virus benzeri seyleri kapat
6.masaüstu arka plani siyah yap ( paintten simsiyah bir ekran goruntusu yap kullan) [benim eski bilgisayarimda bunu yapinca yada explorer.exe kapatinca hizlaniyordu buda bir çözüm]
7.Eger hala duzelmiyorsa donanimsal bir sorundur pek bilgim yok o konuda iyi oyunlar simdiden.

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Soruyu alıntı yaparak cevaplarsan bana bildirim gelir soruyu atlamamis ve hızlı donus yapmis olurum ;)
Disk birlestiricisi sen dosya kaydettikce,sildikce veya degistirdikce dosyalarda parcalanmalar meydana geliyor birnevi cerezler gibi izler kaliyor bilgisayarin hafizasinda gibi basitce dusunebilirsin bu disk birlestirme ise o cerezleri bir yere topluyor yani hasarli parcalari bir kenera ayırıyor buda senin bilgisayarinin hizlanmasina olanak sağlıyor. ]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.