Lol hesap çalma (kendi yöntemim)

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
Kardeşim yapmayın kimsenin çarını çalarak zevk almazsınız ne yani 30 lwl adamın çarını aldın sen 15 lwlsin ? ee 2 kat fark var sen o kos koca 15 lwlde neler neler öğreniceksin ?.

İnstagram facebook çalmalarıdna bişey yokta bundamı oluyor ayrıca kul hakkıdır doruda ben yöntemı paylaştım bide dediğiniz gibi eger oyunu iyi oynamak için oynuyorsa tabiki kendisi kassın bu hem para kazanmak ıcın caldıgımız hesapları satarak hemde vakit geçirmek için

Sonra Neden Hessap Satılmıyor :) Bütün Gruplar Dolandırıcı Dolu.

Senin İçin Demiyorum Sen Yöntemi Paylaşmıssın Ayrı Bir Konu.

Hesaplar satılır ya neden satılmasın :D ama korkuyor tabi adam alırken çalıntıysa ban yer falan diye

Moderatör tarafında düzenlendi:
19 Tem 2012
64
0
Bilecık
Hemen anlatayım adam size ıd şifre verdiya ztn msn onda isterse geri alabilir verdiği zaman lolün sayfasına giriniz League of Legends burdan giriş yaparak burdan msn değiştirme yollayın ama adam bunu şifre sanacak çünkü aynı mesaj gidiyor kodu alın değiştirin sonrada şifreyi znt değiştirirsiniz

Mesaj nasıl aynı gidiyoz yani E posta değiştirme isteği vs diye gitmiyor mu :RpS_ohmy:

marsheell

Yeni üye
16 Tem 2016
41
0
abi dedayli sekilde anlatirmisin lol oynamayn kisilerde var aramizda

ben anlamadimda videoda cekebilirsin

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
bende hesap yok konuyu okuyunca işe koyuldum lole tamamen uzağım diye emin olmak istedim :)

Bakın mesela ilk hesabınızı çaldınız ban yiyor ya onada şöyle bir formül buldum çaldıgınız zaman hemen itemci diye bi site var ordan satın hesabı yeni sapasağlam alın :) yada almayın para kazanın bazen ban yeme ihtimali var

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
İnstagram facebook çalmalarıdna bişey yokta bundamı oluyor ayrıca kul hakkıdır doruda ben yöntemı paylaştım bide dediğiniz gibi eger oyunu iyi oynamak için oynuyorsa tabiki kendisi kassın bu hem para kazanmak ıcın caldıgımız hesapları satarak hemde vakit geçirmek için

Kardeşim yanlış düşünüyorsun
Kod:
Yanlış anlamamalıdır! Fransa’daki bir adamın günahı, Mısır’daki bir kimseden sorulmaz. Herkesin günahı da, sevabı da kendine aittir. Kur'an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki:
(Kimse kimsenin günahını çekmez.) [Necm 38]
Zaten lolde item vs yoktur,el başına item alırsın bi kostum hoş gözükür.

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
Kardeşim yanlış düşünüyorsun
Kod:
Yanlış anlamamalıdır! Fransa’daki bir adamın günahı, Mısır’daki bir kimseden sorulmaz. Herkesin günahı da, sevabı da kendine aittir. Kur'an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki:
(Kimse kimsenin günahını çekmez.) [Necm 38]
Zaten lolde item vs yoktur,el başına item alırsın bi kostum hoş gözükür.

Lig vs şeyler var ayrıca istiyen kullanır herhangi bir zorunluluk yoktur eğer tutulursa metin2 de efsane çalmalar paylasıcagım

23 Nis 2015
248
0
NGC 4013
Oyunda kiminle arkadaş olsam bana link atıyor sizden öğrenip bize uygulamaya çalışıyorlar bilgilendiediğiniz için teşekkürler artık yemeyecez inşAllah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.