Lol Ping Yanlış Gösteriyor ?

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Lol'de Oynuyorum Tflere Girince Pingim 68-72 Arası Çok Güzel Ama Yalan !

Bastığım Hiç Bir Tuş Basmıyor Takılıyor Orda Kendine Geldiğinde Bir Bakmışım Ölmüşüm

Doğru Göstermiyor Ping Çıktığını Farkediyorm Ama Ms Hala 67 Gösteriyor Sorun Ne Olabilir ?

Sonuç Olarak Pingi Nasıl Düşürücem ?

Cmd Veya Kayıtdefterli Olayları Yaptım Reset'te Attım ?

Son düzenleme:

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Güncel Şu Soruna Çözüm Bulun Ya Bu Nedir 64 Ping'te Bağlantı Kopuyor Hayvan Gibi Ping Var Belli Ediyor Ama Hala 64 68 Ping Wtfast'ta Kullandım Herşeyi Denedim

Ping Düşmüyor Ya Ne Yapıcam ??

aydin3r

Üye
2 Haz 2013
109
0
Anlık ping yükselişi oluyo olabilir birden yükselip düşerse ping göstermez yanlız gecikme olur ping testi yap 3 5 kere ard arda yüksek çıkıyosa bikaçında dediğim gibidir sorun netdedir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.