LoL Xp Booster v1.81 [Mc_Hasan]

FortaTR

Yeni üye
19 Tem 2014
5
0
LoL Xp Booster v1.81 Mc_Hasan [Düzenlendi]

Merhaba arkadaşlar bugün size bir hile paylaşacağım aslında hileyi arkadaşım yaptı payşalmam için bana verdi hile çalışması için internetinizin bayağı hızlı olması gerekiyor :RpS_wink: ama çokta güzel çalışıyor ben lol oynamadığım için denemedim. Zip şifresi içindedir...

nYmJl0.png

0 / 53

Son düzenleme:

woraps

Üye
27 May 2014
54
0
madem virüs total 0/53 neden virüs programıı kapatmasını istiyosun virüs ve fake olduğu açık

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
1. Lol gibi yüksek oyunlarda bunu yapmana fake denir :) (hileyi denemedim çünkü Lol oynamıyorum) eğer fake değilse (ki büyük ihtimalle fake) affola ama fake olduğu çok belli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.