lootbits BİTCOİN para veren site

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
https://lootbits.io/
s.a arkadaşlar yukarda vermiş olduğum lootbits adlı site iddaasına göre site içi işlemleri yapıp
0.049 bitcoin para (şu anda 2447,73₺ ) yapınca parayı çekmenize izin veriyor ben bir günde
0.01461590 bitcoin (şu anda 730,12₺) yaptım uğraşmaya devam ediyorum ama site gerçekten o paraya ulaştığımda bana verirmi siteyi bilen arkadaşlardan rica ediyorum alan varmı ??

Moderatör tarafında düzenlendi:

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Güvenilirlik konusunda bir inanma yönü vardır ki o da https eklentisi olmasıdır. Onun dışında ödeme kanıtlarını sunuyor ise internetten bir kanıt ve yorum bakımından araştırın derim. Bildiğim kadarıyla btc konusunda Dünya'da düşüş var kolayca kazanılıyorsa belli bir şeylerden vergi gibi kesiyorlardır. Ve düzenli bir para ödemesi isteyebilirler sizden... Papara gibi yerlerden alımı gerçekleştirin parayı alacaklar mı 1 2 gün bekleyin.

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Güvenilirlik konusunda bir inanma yönü vardır ki o da https eklentisi olmasıdır. Onun dışında ödeme kanıtlarını sunuyor ise internetten bir kanıt ve yorum bakımından araştırın derim. Bildiğim kadarıyla btc konusunda Dünya'da düşüş var kolayca kazanılıyorsa belli bir şeylerden vergi gibi kesiyorlardır. Ve düzenli bir para ödemesi isteyebilirler sizden... Papara gibi yerlerden alımı gerçekleştirin parayı alacaklar mı 1 2 gün bekleyin.

umutbeedir internetten baya bir araştırdım lakin türkiyeden aldığını söyleyen bir youtube kanalına ulaşabildim yurtdışındanda bir ton youtube kanalı aldığını iddaa ediyor isede alamadığını söyleyen kimse bulamadım site türkiyede pek tanınan bir site olmadığından araştırmalarıma güvenemiyorum.

site para yüklemesi olan bir site değil özellikle onu çok aradım reklam üzerine bir kazanç sağlıyorlar dünyanın en çok kazanan oyun şirketleri bile bu siteye reklam veriyorlar

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Tamam o zaman sen yinede işini garantiye almak için bir miktarını transfer etmeyi dene küçük bir mebla ile başla eğer başarı konusunda sıkıntı yok ise parça parça al sonra bir birikim yap ekstra kazancını yüksek almaya çalış senden belli şeyler isteyebilir ama dene yani tehlikeye atmadan

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
he işde onu yapamıyorum :)

Tamam o zaman sen yinede işini garantiye almak için bir miktarını transfer etmeyi dene küçük bir mebla ile başla eğer başarı konusunda sıkıntı yok ise parça parça al sonra bir birikim yap ekstra kazancını yüksek almaya çalış senden belli şeyler isteyebilir ama dene yani tehlikeye atmadan

umutbeedir çekim yapabilmek için 0.049 bitcoin alt limiti var ona ulaşabilmem için uğraşımın 3.5 katı daha uğraşmam gerek.
bildiğin havuzu geniş bir vpn programı varmı ??

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
umutbeedir çekim yapabilmek için 0.049 bitcoin alt limiti var ona ulaşabilmem için uğraşımın 3.5 katı daha uğraşmam gerek.
bildiğin havuzu geniş bir vpn programı varmı ??

CyberGhost VPN isimli ağ programına crack atarsan geniş bir havuz dağarcığı vermektedir.

Bir de Touch VPN var ücretsiz ama yavaş biraz yinede geniş dağarcık sağlıyor.

D

Dost342

Ziyaretçi
%73

%73 u buldum. Ama göründüğü kadar kolay değil sonuca yaklaştıkça verim düşüyor..
Site umarım ödeme yapar.. :)

15 Eyl 2018
67
1
Şuanda hesabım %37 kısmı tamamlandı ve 140 Dolar ediyor 0.049 BTc de çekiliyor fakat her gün aktif olarka her saat elmas alıp kasaları açıyorum seviyem 3 fakat umarım ödemeyi yaparlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.