Lord Yarkan Beklerken...

Baqtery

Katılımcı Üye
11 Nis 2008
425
0
HeLL
9fqvb4.jpg

2r5xb1y.jpg

15y81p1.jpg

qqsvgo.jpg

İşte böle daha çok resm çekip koycm ^^ fakat elektrkler kesnlnce lord yakalayamadım bi dahakinde yakalıcm inş:D

melih38

Üye
14 Ağu 2007
216
0
İstanbul
Kardeş sn troydamı oynuyorsun sni görmüştüm galiba bnde 90 lvl im xD belki snde bni görmüşsündürde bn sni bi kaç kez gördüm hatta partme bile birkere aldım diye hatırlıyorum emeqe saygı güzel Xd

Baqtery

Katılımcı Üye
11 Nis 2008
425
0
HeLL
SaoL^un Bütün bilgileri rev6dan bakabilirsiniz arkadaşlar server item fakat charım malessef ki soyuldu başka charlarla oynuyorum...Eğer 90 lvl FF char isterseniz msn ekleyin [email protected] tabiki satılık bedava deildir =) elimde yaklaşık 20 tane char war hepsi 60 + beklerim =)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.