Lucid Dream'a Nasıl Geçiyorsun? (Off Topic)

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Rüyada olduğunuzu nasıl anlarsınız ? Ben bazen rüyamı hatırlamıyorum kalkarken veya bazen gerçektende görmüyorum ama hatırlamadığım rüyayı anlamamda bazen rüyada gördüğüm özel nesne/kişiyi gerçek hayatta görünce hemen o rüyayı hatırlıyorum (Hatta kabusu). Nekadar denediysem lucid dream diye birşey gerçekleşmedi hayatımda fazla kafa yormadım da aslında :) Bilinçli Lucid Dream yapan arkadaşlar, siz nasıl yapıyorsunuz taktik verin gece yatarkende olsa eğlenmek isterim...
----
Astral v.s. gibi şeyler yazmayın artık onlara inanç çoğu insanda 0'lanmış durumda.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Bende Küçükken Bi Rahatsızlık Vardı Ve Gece Rüyamda Ne zaman Tuvalete Gidip Küçük Abdestimi Yapsam Reel'da Da Oluyordu Psikolojik Olarak Cidden Sinir Bozucu Bir Şeydi Kendi kendime Çok Kızıyordum Zamanla O Sahneye Geldikçe İrkilip Uyanmaya Başladım Uyanınca Hemen Lavaboya Koşuyordum tabi Ara Ara Yine Ufak Kaçamak Oluyordu :) Bi Zaman Sonra Da Rüyamı Kontrol Etmeye Başladım Tuvalete Gittiğimi Anladığımda Geri Dönebiliyordum :D Yani Benim Elimden Bu kadar Geldi Ve Buda Böyle Utandırıcı Bir Anımdır :D

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
kardeşim google de mevcut taktikleri burda anlatamam çok uzun mesela ı doser oluyo diyolar ı dozeri dene ben rüya günlügü tutmaya başladım 1 ayda 2 kere gördüm

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Bende Küçükken Bi Rahatsızlık Vardı Ve Gece Rüyamda Ne zaman Tuvalete Gidip Küçük Abdestimi Yapsam Reel'da Da Oluyordu Psikolojik Olarak Cidden Sinir Bozucu Bir Şeydi Kendi kendime Çok Kızıyordum Zamanla O Sahneye Geldikçe İrkilip Uyanmaya Başladım Uyanınca Hemen Lavaboya Koşuyordum tabi Ara Ara Yine Ufak Kaçamak Oluyordu :) Bi Zaman Sonra Da Rüyamı Kontrol Etmeye Başladım Tuvalete Gittiğimi Anladığımda Geri Dönebiliyordum :D Yani Benim Elimden Bu kadar Geldi Ve Buda Böyle Utandırıcı Bir Anımdır :D

O Çoğu kişide olmuştur :) Çok iyi hatırladığım bi anım var benim benzer :)
Ben 6 aşımdayken kuzenimin doğum gününde yatmadan önce kolayı biraz fazla kaçırmıştım... Rüyamda çok garip olmuştu... İnsan gerçek olmadığını anlar demi bi olayı... Tek sıkıntı nekadar gerçekçi olmasada nekadar sahte olsada ne kendi kendimi kontrol edebiliyorum rüyada (rüya olduğunu bilmesem bile) Nede olayı anlayabiliyorum... Sadece kendime 3cü şahıs olarak izliyorum sadece. Neyse hikayeye dönem. Dolabın kapısını açıp dolabın içine küçük abdestimi yapıyodum (Çok gerçekçi). ve sabah kalktığımda hayatımda hiç yapmadığım şeyi yapmıştım...

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
lucid rüya bedenimizin uykuda ve bilincimizin açık olmasıyla yapılır çok kısa olur

Mertcanmen

Uzman üye
20 Kas 2015
1,597
1
Nereye
bir müzik seç kendine o müzik çalsın uykuya dal uykunda o müziği duydugunda rüyada oldugunu anlıcaksın

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Bilenler size bişy sorucam ben arada bir rüya görüyorum rüyada her zaman ölüyorum ama yeniden doğuyorum daha sonra bu böyle böyle devam ede ede takip ediliyormuş gibi hissediyorum ve her zamanda karanlıkta yürürken arkamdan iki kişi çıkıp beni öldürüyor ve bunu hiç engelleyemiyorum ve onlar öldürünce geri doğamıyorum ancak o rüyayı ilk gördüğümde hiçbir şey yapamıyordum ama artık karşı koymaya çalışıyorum ama yinede ölüyorum bu rüyayı belirli aralıklarla görüyorum bu lucid rüya mı yoksa psikolojik birşey mi? Bilgili olan bir cevaplayabilirmi

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
kardeşim google de mevcut taktikleri burda anlatamam çok uzun mesela ı doser oluyo diyolar ı dozeri dene ben rüya günlügü tutmaya başladım 1 ayda 2 kere gördüm

Ne yazıkki I-Doser gibi şeyler artık hayal kırıklığı. Kullandığım tek yöntemi astral seyahatdir oda esinti ve korku/ter dışında bir işe yaramamıştır nekadar başka şeyler denesemde 2-3 gün uykusuzluk çekmeme sebep olan şeydir I-Doser... Kullanılmasını önermem uyuyorsunuz kulağınızda cızırtı sesiyle ve kesinlikle işe yaramıyor + Kulaklarınızı / Gözlerinizi (istemeden I-Doser dinlerken benim gözlerim yuvasında sağa sola gidip geliyordu yuvasından sıçrayıp çıkacakmış gibi) / Beyninizi yorarsınız sabah kalktığınızda baş/göz ağrısı hisedersinzi ve 2 saatlik I-Doser sonrası uyumuş gibi değil yorgunmuş gibi geçirirsiniz... Konu OFF Topic olduğu için bunları yazıyorum yoksa konuyla ilgisi olmadığı için yazmazdım :)

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
ruya oldugunun farkına var madem hep aynı ruyayı görüyosun sonra da ne yaparsan yap rüya dır o bende 1 hafta hep uçtugumu görüyodum

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Bilenler size bişy sorucam ben arada bir rüya görüyorum rüyada her zaman ölüyorum ama yeniden doğuyorum daha sonra bu böyle böyle devam ede ede takip ediliyormuş gibi hissediyorum ve her zamanda karanlıkta yürürken arkamdan iki kişi çıkıp beni öldürüyor ve bunu hiç engelleyemiyorum ve onlar öldürünce geri doğamıyorum ancak o rüyayı ilk gördüğümde hiçbir şey yapamıyordum ama artık karşı koymaya çalışıyorum ama yinede ölüyorum bu rüyayı belirli aralıklarla görüyorum bu lucid rüya mı yoksa psikolojik birşey mi? Bilgili olan bir cevaplayabilirmi

Rüya dediğimiz şeyde psikoloji ve ya mantık arayamazsın... Ben kendimi 3cü şahıs olarak görüp/kontrol edemeyip, ejderiya tarafından kovalanıp (çok dev bi kulağı benim kadar), Başka birine anne dediğim,kendimi başkası olarak gördüğüm v.s. gibi rüyalar oldu ve nedense rüyada tamamenmi dinleniyorum napıyorum bilemedim ama hiçbizaman birşey düşünmüyorum ne yapacağımı falan sadece filmmiş gibi olayı izliyorum.

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
işte normal dışı bişey oldugu zaman anla ben mesela dinazor kovalıyodu alla alla dinazor yokki ruya dedim 1. si öyleydi :D

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
işte normal dışı bişey oldugu zaman anla ben mesela dinazor kovalıyodu alla alla dinazor yokki ruya dedim 1. si öyleydi :D

Ne yazıkki anlayamıyorum... İnternette bulduğum taktiklere bakıncaysa denedim 1-2 sini dediğim gibi rüyamda olduğumu anlayamıyorum hatta rüyamda düşünmüyorum. Bizler film izlerken bile birisi hakkında birşeyler düşünüyoruz şu kötü şu iyi gibisinden filme odaklanıyoruz ama bende beyni çalışmayan insan gibi tip tip bakıyorum birşey anlamadan söylemeden konuşmadan. Millet rüyasında uçmak istiyor fazla birşey istemiyorum moruk okul arkasına çağırdığımda gelmeyen veya teke toplu gelip (erkeklik dışı/ kural ihlali) kavga edenleri dövmek istiyorum :q (Evet galiba önce gerçek hayattaki psikolojik sorunlarımı yendikten sonra rüyayı denemeliydim ama olsun...)

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Ne yazıkki anlayamıyorum... İnternette bulduğum taktiklere bakıncaysa denedim 1-2 sini dediğim gibi rüyamda olduğumu anlayamıyorum hatta rüyamda düşünmüyorum. Bizler film izlerken bile birisi hakkında birşeyler düşünüyoruz şu kötü şu iyi gibisinden filme odaklanıyoruz ama bende beyni çalışmayan insan gibi tip tip bakıyorum birşey anlamadan söylemeden konuşmadan. Millet rüyasında uçmak istiyor fazla birşey istemiyorum moruk okul arkasına çağırdığımda gelmeyen veya teke toplu gelip (erkeklik dışı/ kural ihlali) kavga edenleri dövmek istiyorum :q (Evet galiba önce gerçek hayattaki psikolojik sorunlarımı yendikten sonra rüyayı denemeliydim ama olsun...)

Koluna ben rüyadayım yaz uyumadan önce ona iyi bak daha sonra rüyanfayken elbet o yazıyı bir şekilde görürsün işe yarar belki

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Konsantrasyon ile başlar herşey boş ve yapmacık bir insan asla bunu yapamaz. Yapmacıktan kastım ise eğlencesine yapacak kişi makara olsun diye yapacak kişi bundan hiç bir şey çıkaramaz.

Konsantrasyon olmalı.
Lucid Müzikler diye bir arşiv vardı o dozlarda dinlemeli.
ve ses frekanslarına iyi odaklanmanız gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.