Lucid Rüya bilenler iceri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
Beyler lucid ruya gormek istiyorum i dozlerle oluyo dediler oluyomu etkilimi yada yapabilicegim bi teknigi yokmu 1 haftadir arastiriyorum ama

Helpme01

Üye
31 Tem 2016
62
0
Ama 1 kere bende oldu mesala uyuyordum ve lucid felan hic bise bilmiyorum ruya gorurken birden biseler oluyor yani ruya oldunu biliyorum ve uyanmak isteyincede uyanabiliyorsun

Plut0

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
727
1
5dimensional
Saçmalayanlar olmuş, yok ruh bedenden çıkıyor falan filan.
Lucid rüya görme eylemi, rüyada olduğunu uyanmadan fark etmektir, fakat bu rüyayı şekillendirmek ise, apayrı bir şeydir.
Eğer rüyalarınızı şekillendirmek istiyorsanız, ruhlarla evcilik oynamayı bırakıp zihin sarayları yöntemlerine bakın, sadece tek yapmanız gereken bilinaltınızı tanımak ve kontrol etmek...

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
Saçmalayanlar olmuş, yok ruh bedenden çıkıyor falan filan.
Lucid rüya görme eylemi, rüyada olduğunu uyanmadan fark etmektir, fakat bu rüyayı şekillendirmek ise, apayrı bir şeydir.
Eğer rüyalarınızı şekillendirmek istiyorsanız, ruhlarla evcilik oynamayı bırakıp zihin sarayları yöntemlerine bakın, sadece tek yapmanız gereken bilinaltınızı tanımak ve kontrol etmek...

çok dogru söylemişsin kardeşim ama zihin sarayını araştırmaya yeni başladım

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Ben biliyorum rüyaları sabah kalkınca deftere yaz rüya göreceğine kendini inandır rüyadamıyım telkini yap
ben rüyamı 5-10 dk kontorl ediyom sonra uyanıyorum

Jane Manson

Yeni üye
14 May 2016
8
0
İstanbul
Havas adında islami bir ilim var orada bazı vefkler yapıyorsun hiç uğraşmadan astral lucid her şey yapabiliyorsun. I doser gibi şeylerle beynine zarar verme. Bildiğim kadarıyla I doserlar beynin komutları algılamasını zorlaştırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.