Lucid Rüya bilenler iceri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
Beyler lucid ruya gormek istiyorum i dozlerle oluyo dediler oluyomu etkilimi yada yapabilicegim bi teknigi yokmu 1 haftadir arastiriyorum ama

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
Seninle dalga geçecek vaktim yok burda bi konu açılmış ben de yorum yaptım post falan kastığım yok.I-doser etkili bi yöntem evet bilmediğin bi konu hakkında benim görüşümü saçma sapan yargılama.Dalga geçmiyorum cidden ot içtikten sonra çok daha etkili oluyor.

öyle bi söylendinki şaka gibi geldi çünkü dalga geçen 2-3 kişi var yok dans ederek uyu felan

Cre4ToR

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
772
1
Miami
lucid rüya demek uyurken bilincinin açık olması bir nevi rüya da oldugunun farkına varmak demektir eger lucid rüya yapabilirsen rüya da istediklerini yapabilir ne hayal ediyosan gerçekleştirebilirsin ama bunu ilk denemede rastgele yapanlarda var ugraşıp yapanlarda

Kardeşim bu işe çok merak salmışsın istersen bunları yapan profesörler var onlarşa konuş

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Okuduğuma göre
Normal hayatında görüdüğün birşeyi belirleyeceksin ve onu her gördüğünde ben gerçekteyim diyeceksin bu alışkanlık haline geldiğinde rüyada o nesneyi veya kişiyi gördüğünde beynin tekrarlayacak ve rüyada olduğunu anlayacaksın

Ben genelde rüyalarda bazen sıkılırım ve istediğim gibi yönlendiririm yani ben sıkıldığımda anlıyorum :)

Sana astral seyahitide öeneririm

ShadowOfMaster

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
328
0
Kardeşim bana skype den yada özelden ulaş sana en risksiz şekilde nasıl göreceğini anlatayım ben bunun adini bilmiyordum hatta bunun altına yazdım nedemek diye sonra internetten baktım ben sürekli lucid rüya gören biriyim okadar fazla görüyorum ki 3 rüyamdan 3 de lucid zaten az rüya görürüm ama genellikle lucid görürüm

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
Okuduğuma göre
Normal hayatında görüdüğün birşeyi belirleyeceksin ve onu her gördüğünde ben gerçekteyim diyeceksin bu alışkanlık haline geldiğinde rüyada o nesneyi veya kişiyi gördüğünde beynin tekrarlayacak ve rüyada olduğunu anlayacaksın

Ben genelde rüyalarda bazen sıkılırım ve istediğim gibi yönlendiririm yani ben sıkıldığımda anlıyorum :)

Sana astral seyahitide öeneririm

astral ıda deniyicem ama o bir üst seviye ilk önce bunu halledeyim merakımda lucide lucid olsa daha iyi olurdu zaten bi becersem 2. basamagı astral

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
Kardeşim bana skype den yada özelden ulaş sana en risksiz şekilde nasıl göreceğini anlatayım ben bunun adini bilmiyordum hatta bunun altına yazdım nedemek diye sonra internetten baktım ben sürekli lucid rüya gören biriyim okadar fazla görüyorum ki 3 rüyamdan 3 de lucid zaten az rüya görürüm ama genellikle lucid görürüm

olur valla nerden nasıl ulaşiyim yapmayı çok istiyorum baya gözüme koydum

LOGGER8

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
279
0
Kodların İçi
kendini koşullandırman gerek mesala yolda yürürken şuan rüyadamıyım diye kendini cimcikle her saatte bir yap bunu sonra bunu sen bilinç altın uyurken yapacak ve rüyada olduğunu bildiğin için istediğini yapabileceksin

Helpme01

Üye
31 Tem 2016
62
0
Bende arasturdim ama riskili kardesim yapmayada calisma felç olma riskin veya ruhun bedene geri girmeme tehlikesi var uyurken ruh benenden cikiyor lucid ruyada tehlikesi var deneme istrsen ruh bedene girmediginde yari olusun biliyosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.