Lucky Patcher 6.5.4(Özelliklerini Anlatmaya Çalıştım.)

ahmetozgur

Yeni üye
24 Kas 2008
9
0
Yıllardır kullanıyorum. Bölümde göremeyince açma gereği duydum.
Androidde kullandığım açık ara en faydalı program.

Basit özellikler:
-Apk'nın datasını silme, sdcard'a taşıma, tamamen silme,başlatma, bilgilerini görme vs vs. Bunlar ıvır zıvır.

Güzel özellikleri:
-Öncelikle bu programın adının "LUCKY" olmasının sebebi apklara attığı patchlerin şansa bağlı olması. Yani her zaman çalışmayabiliyor.
Örneğin: Bir apk'yı patchledikten sonra size %50 %20 vb. şans oranları verir. Tabiki düşük olsada genelde çalışıyor.
-Lisans Kaldırma
-Google Reklamlarını silme,boyutlandırma,siyahlaştırma,küçültme vb. bir sürü şey
-Satın Alma yamaları. Bildiğiniz gibi Freedom adlı ayrı bir apk kullanıyorduk. Dandik oyunlarda coin almanıza yarar . Gameloft tarzı baba şirketlerin oyunlarında Satın Alma yaması işlemez. Bazı programların (adobe gibi değilde) basit retricamsı programların palettir efekttir bu tarz şeylerinide satın alabilirsiniz genelde.
-Apk'nın izinlerini tamamen değiştirebilirsiniz.
-Apk'nın içinde ne bileyim bir pack var ahmetozgur banner çıkıyor bir yere tıkladığınızda. Bunu tamamen kapatabilirsiniz gibi gibi.
-Mod'lu apksını oluşturabilirsiniz.Bunu paylaşabilirsiniz.
-Custom patchler var. Bazı faydalı mübarek insanların paylaştığı ve Luck Patcher geliştiricisinin entegre ettiği. Örneğin Youtube altında "custom patch available" yazar. Basıyorsunuz patchin ne yaptığı yazıyor. Background play. Bu sayede uygulamadan çıksanızda ekranı kapasanızda müzik dinleyebiliyorsunuz gibi gibi.
-Bunun dışında Xposed yüklüyse daha faydalı olur bir kaç ekstra özelliği var kurcalarsanız görüceksiniz.

Anlat anlat bitmez.
Rastgele sitelerden indirmenizi tavsiye etmem.
Bende nerden indirdiğimi hatırlamyorum fakat temiz olması gerek yoksa şu ana kadar bütün kart bilgilerim çalınmıştı.
Uygulama güncelleme gelince programı açarsanız size söylüyor. Bende yıllardır hep kendi kendini güncellemiş sürümünü kullanırım.
SD Maid ile export apk file yaptım. O Dosyayı direkt paylaşıyorum. Yönetici arkadaşlarım incelerse sevinirim.

Programdan Kareler:
YdqmAQg.jpg

Kfku1m4.jpg

tBSUUq6.jpg

tP6aEj2.jpg

Virustotal:
[COLOR="red [URL="https://tik.lat/NxgSk"] [COLOR="Red

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.