lucky patcher kullanmak hukuksal sorunlar yaratır mı?

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
Merhabalar arkadaşım vasıtasıyla lucky patcher adlı programı öğrendim ve androidde aylık abonelik alınan bir uygulamada denedim çalıştı bedava kullanıma açtı acaba bu kullanımın tespiti mümkün müdür ve bu konuda bir hukuksal bir işlem yapılabilir mi?
not:normalde paralı alıyordum ama maddi anlamda zora düştüğüm için bu programdan para kazandığımdan bu yola başvurdum.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Cevap: lucky patcher kullanmak !

Merhaba,

fark edilirse elbette hukuksal işlem yapılabilir. Maddi durumunuzun olmaması yaptığınız şeyi legalleştirmez.

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
Bir şey olmaz milyonlarca cracklenen oyun var bir şey olmamıs o. Yüzden pek bir şey olacağını sanmam laikin hatalar verebilir çünkü güncelleme yapmıyor

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Merhaba legal bir yol olmadığı için açılması muhtemel bir durum olabilir. Yine dikkat etmek gerekir. Paralı uygulamalar yerine deneme sürümlü veya ücretsiz uygulamalar kullanabilirsin.

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum,legal olmadan kullanmak ve emeğe yapılan yanlışa içim sinmedi sildim ve ücretli aldım bu durumuda üreticiye mesaj attım,düzeltmesini tavsiye ettim,sağolsun kendisi teşekkür edip ücretsiz olarak kullanmam adına kod yolladı,şimdi içim rahat kullanabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.