Luffy Logo Çalışması

luffy27

Yeni üye
17 Kas 2021
49
25
Arkadaşlar Sizce Nasıl Olmuş ? Eleştirilerinizi Ve Önerilerinizi Lütfen Esirgemeyin, Kendimi Geliştirebilmem İçin Bu Şart :) Hayırlı Günler.

ULBi59o.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkWOLF0

Üye
19 Ağu 2021
74
21
19
Arkadaşlar Sizce Nasıl Olmuş ? Eleştirilerinizi Ve Önerilerinizi Lütfen Esirgemeyin, Kendimi Geliştirebilmem İçin Bu Şart :) Hayırlı Günler.

[/QUOTE]

merhaba Bu Hazır Pack Değil Miydi Öyle Hatırlıyorum Öyle Değilse Bağışlayın 🙂

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Atatürk'ü biraz daha orantılı yaparsanız (yukardan basık yapın ve üstüne isminizin 27 sini ekleyin bence benimkide ona benzer şekilde oldu mesela A ve B si benim gerçek ismimin baş harfleri o yüzden onu ayrı yaptım) TEŞEKKÜRLER

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,934
5,774
[C*]
Logo demeyelim de "Avatar" diyelim bence.
Logo biraz daha resmi sade olması gereken bir tasarım olmalı.

Ayrıca Gazi'nin arkasındaki görüntüde iki adet astronot ve ve birinin kolunda sanırsam Amerikan Bayrağı bulunmakta..
Bu tarz çalışmalara böyle şeylerin eklenmesine kesinlikle karşı değilim ama Astronotların olduğu katmana,
Efekt -> Bulanıklaştır -> Hareket Bulanıklığı
Efekti verilse ve dışarıdan bakıldığında tam olarak seçilemeyip "Abstract" olarak tabir ettiğimiz, soyut bir görüntü elde edilse daha hoş olabilirdi.
Onun haricinde üçgen efektler Gazi'nin üzerine gelmeyip "LUFFY" yazısının çevresinde küçültülerek ve kopyalanıp farklı farklı yerlere yerleştirilse biraz daha hoş olabilir.
Fakat bu benim göz zevkim ve hayal gücüme bağlı bir durum, sizin hoşunuza böyle gittiyse böylesi daha iyidir.
Fikirlerim de ayrıca aklınızda birşeyler uyandırmak içindir.

luffy27

Yeni üye
17 Kas 2021
49
25

merhaba Bu Hazır Pack Değil Miydi Öyle Hatırlıyorum Öyle Değilse Bağışlayın 🙂
[/QUOTE]
Estağurullah bağışlamak ne kelime hocam. hazır pack değil

Hangi programları kullanıyorsun?
Photoshop CS6

Logo demeyelim de "Avatar" diyelim bence.
Logo biraz daha resmi sade olması gereken bir tasarım olmalı.

Ayrıca Gazi'nin arkasındaki görüntüde iki adet astronot ve ve birinin kolunda sanırsam Amerikan Bayrağı bulunmakta..
Bu tarz çalışmalara böyle şeylerin eklenmesine kesinlikle karşı değilim ama Astronotların olduğu katmana,
Efekt -> Bulanıklaştır -> Hareket Bulanıklığı
Efekti verilse ve dışarıdan bakıldığında tam olarak seçilemeyip "Abstract" olarak tabir ettiğimiz, soyut bir görüntü elde edilse daha hoş olabilirdi.
Onun haricinde üçgen efektler Gazi'nin üzerine gelmeyip "LUFFY" yazısının çevresinde küçültülerek ve kopyalanıp farklı farklı yerlere yerleştirilse biraz daha hoş olabilir.
Fakat bu benim göz zevkim ve hayal gücüme bağlı bir durum, sizin hoşunuza böyle gittiyse böylesi daha iyidir.
Fikirlerim de ayrıca aklınızda birşeyler uyandırmak içindir.
Hocam çok teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım :)

Emeklemeden koşulmaz. Ellerine sağlık. Zamanla buradaki hocalarından çok şey öğreneceksindir. Çabalarının devamını dilerim.
Teşekkür ederim hocam.

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
278
Photoshop'ta çok daha iyilerini oluşturabilirsin. Sana tavsiyem kendine zor tasarımlar bul ve aynılarını yapmaya çalış. YouTube üzerinden çeşitli photoshop uygulamalı eğitim niteliğinde videolar aç ve aynısını yap. Böylece araçların yerlerini ve hangisi ile ne yapıldığını öğrenirsin. Bu öğrenim sana yapmak istediğin tasarımlarda hangi araçları kullanman gerektiği hususunda yardımcı olur.

Aşçıyı aşçı yapan kullandığı malzemeler değil, neyi nasıl yapacağını tecrübe etmiş, biliyor olmasıdır.☺️ Yani demem o ki herkes aynı pirinci kullanır ama çıkan pilavın lezzeti farklıdır. Tasarımda böyle bir şey, ilk önce malzemeleri öğrenirsin sonra onu kendinle harmanlarsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.