Lumia 1020-1520 ve diğerleri Sizce ?

0yuncu

Üye
9 Ara 2007
80
0
Bildiğiniz gibi o kadar çok telefon modeli mevcut ki aldıktan sonra pişman olmamak için çok düşünüyoruz ama karar vermek hakikaten çok zor ama ben karar vermeye yaklaştım gibi sizce
nokia lumia 1020 yada 1520 mi yoksa diğer telefonlarmı ? önerileriniz nedir ? ( sadece lumiadaki kamera özelliği beni çok çekiyo :) )

RedData

Üye
3 Kas 2013
108
0
İzmir
Windows phone bence alma derim çünki kac yıl gecmesine rağmen gelişme yok birde üstüne C# SDK çıktı android için bence android ama androidin kotu yönüde delvik sanal sistemde calısıyor sistem üstüne sitem oturutmuşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.