Lumia 720 Yardım !

JookeR61

Üye
30 Ocak 2013
103
0
Beyler Blueetohla fotoragraf attık ama malesef telefonun kilidine bastık bidaha acmak istedik acılmadı sizce nedeni ney telefon daha acılmıyor
Bataraya birleşik
Hattı cıkardık taktık
Ama halen yok yardımlarınız Bekliyoruz

JookeR61

Üye
30 Ocak 2013
103
0
kardesım bi anda yandan kapatım sonra yandan acıp thtye bakayım dedim daha telefon acılmadı ama bundan önce telefona blüethot ile resim attık

I Murik I

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
344
0
Baku
Telefon un Arkasin actin Kapattin Simdi Acilmiyomu ?

Lumiada Bazen Olur Yandan Acmayi Basarsin Acilmaz Sanirsin Ama Ekrandan Olur

SenSoru Yana Yaparsan Acili (Benn Azeriyim Surusturmek ne sizde Bilmedim Onun Icin boyle soyledim )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.