Lunartruth.com Ay 'da dostlarımız var !!!!

flood1

Üye
25 Ocak 2011
78
0
Bilgisayar / (C:)
60 lı yılların popüler uzaya ilk adım muhabbetleri bir yana, bu filmde gerçi pek film diyemiyeceğim belgesel tadındaydı, merak ettiğim husus apollo serisinin iptallerine yol açan apollo 18 olayımıydı?

NASA bu film adına resmi bir açıklama yapmış: Her zaman ki gibi inkar ediyor.

Türkçe açıklama:

NASA: 'Apollo 18' Gerçek Değil! - Haberler - Beyazperde

Türkçe açıklamada gözüme "Apollo 18 filminin kendileriyle ve resmi Apollo 18 göreviyle" sözü çarptı. Ya ingilizce kaynak doğru çevrilmedi, yada gerçekten böyle söylediler. Niye mi? Çünki apollo serisi 17 de bitiyor. Nasa resmi olarak 18 yapıldı dememiştir, tam tersi iptal edilen listede yer almaktadır. O halde neden resmi lafını kullanmıştır?

İngilizcesi iyi olan bir arkadaşımız ingilizce kaynakta nasa`nın apollo 18 in resmi olup olduğunu söylediğini kanıtlayabilir mi acaba?

İngilizce kaynak:

NASA - 'Apollo 18' Myths Debunked, NASA-style

Filmde bahsedilen site - nedense hiç açılmıyor.

Google cache ile bakınca;

-

Sayfa kaynağından kodlara girdiğimizde ikinci bir site ismi geliyor, ve bu site ismi lunanın direk sayfasında sadece bir nokta işareti ile gösterilerek belirtilmiş. 2 sitenin içeriğini altdaki videoda görebilirsiniz.

Video için buraya bakabilirsiniz;

Apollo 18 - LunarTruth.com - Discovering The Truth - YouTube

2. sitede açılmıyor, ancak eleman sitenin açık olduğu süreçteki videosunu çekmiş...

Orda gözüme rus cosmonaut videosu oldu.

http://www.youtube.com/watch?v=3O0S8GuDIi0

Şimdi izleyince mantıklı geliyor, 60 lar da ilk ay`a basan muhabbetinde rusların olduğu gerçeği bu filmde de vurgulanmış. Zaten bu süreci bildiğimden beri bende rusların önce gittiği düşüncesindeydim. Belki de ruslar tekrar ay`a ilk biz bastık demek için gene ortaya böyle birşey atmış olabilir.

Tek bildiğim artık ay`a gidilmiyor gerçeği...

Benim merak ettiğim konu üstde sorduğum, ve devamı olarak 60 lı yıllardaki teknoloji ile ay`a gidilebiliyor iken, neden şimdiki teknolojide gidilmiyor oluşu?

Biz insanlığın yararına birşey olmayaşı mı? Para mı? yoksa gerçekten tehditkar unsuların burada konuşlanmış olması mı?

Zamanında Haktan akdoğan`nın katıldığı bir tv programında bu soruma az çok cevap vermişti, "Sözlerinde neden nasa artık ay`a gitmiyor biliyormusunuz? Ay`ın karanlık yüzünü gördükleri için" ay`a ilk gidilen kısım bir nevi beyaz diyelim, bize gösterilen kısımdı. Karanlık yüzünde, dünya dışı varlıklara rastlamış olması ve burayı üst olarak kullandıkları gerçeğimi?

Aynı zamanda 2. video telif hakkı nedeniyle kaldırılmış yani adamlar insanların uyanmasını istemiyorlar

eğer filmi isterseniz apollo 18- ölüm yolcuğu filmi 86 saatlik videodan derlenmiştir
Filmi izledikten sonra lunartruth.com a girin ben kontrol ettim sitenin hostu normal duruyor yani site farklı yerlere bağlı değil lunartruth.org la aynı adam kurmuş ama artık video yok sadece gizli dosyalar var artık

[Bazı Yerleri Alıntıdır]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.