LÜTFEN 1 İNsAN EVLADI YARDIM ETSİN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cezali

Yeni üye
15 Kas 2006
3
0
arkadaşlar ben Rapper'ım.Rap dalında kendimi geliştiriyorum.Ben Yeni bir mic alacağım ve buna çok ihtiyacım var bir abi de bana dedi ki kendim bi msn açtım dedi bunun bana şifresini getir Mİcrofonunu ben sana alacağım dedi...Bana o msn şifresi lazım arkadaşlar durumumuz da maddi olarak çok kritik bana o msn in şifresini öğrenecek arkadaşa çok dua edicem arkadaşlar.Benim için çok büyük bir şey yapmış olacak..Allah rızası için arkadaşlar anlayanlar
[email protected] BU adresten bana ulaşırlarsa ---Çok lazım lütfenn çok acil

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Hack isteği yasak

KURALLAR
1-)Konu açarken baslıga konu hakkında bilgiyi yazınız.(allah rızası için bakınız,lutfen vs ) seyler yazmayın konunuz dikkate alınmadan silinir..

Örnek Baslık: Windows kapanırken mscxo4kl.dll hatası veriyor

Allah rızası için bakın ne olur falan yazmayınız biz zaten en kısa zamanda gereken yardımı yaparız.

2-)Konuyu actıktan sonra cevabı bekleyin cevab gelmeden yorum yazmayın.Lutfen abi falan gibi..

3-)Yardım edecek kişinin istedigi bilgileri en kısa zamanda saglayın..

THT YONETİM

Redinq*

Üye
21 Tem 2008
167
6
Kocaeli
S.a BU Bi hack degıl aslında bi ark si ona boş bi mail acmış deney amaclı bu msn neyi hackle şifresini bana soyle bende bakıyım eyer dogru ise sana mic alıcam demış o yüzdende ark durdan bı yardım amaclı konu acmış.. hack istemek tabıkıde yasak olabılır fakat özel olarak kıme yazarsa yazsın kimse cvp yazamya bılır hem burdan daha cok kitleyey yardımını dıle getırebılır o yuzden .. yasak olmasına ragmen yardım edılmesını teklıf ederım .. fakat Yönetim neder bilemem gene son karar yönetimindir ;)

cezali

Yeni üye
15 Kas 2006
3
0
arkadaşım bu normal hack değil birinin hesabı birinden de alınmayacak sadece istediğim şey boş bir maili alıp mici mi almak o kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.